Подарунок










Підвісний камін центральний острівний відкритого типу Traforart Vulcano Central без скла (14,4 кВт)
Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Підвісний камін центральний острівний відкритого типу Traforart Vulcano Central без скла (14,4 кВт)»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Центральний камін дров'яний підвісний для ресторану, кафе, дачі Traforart Vulcano Central без скла
Камін Traforart VULCANO, створений в Іспанії, вражає сучасним дизайном із чіткими та мінімалістичними лініями. Острівний камін із чотиристороннім склінням або відкритим вогнищем є сміливим та стильним рішенням для інтер’єру в стилі хай-тек. Він компактний, елегантний та може бути оздоблений за вашим вибором керамікою чи матеріалом, що імітує мармур. Завдяки використанню міцної сталі та жаростійкого багатошарового скла, камін забезпечує надійне і довговічне джерело тепла, а його безпеку підтверджено європейськими сертифікатами якості.
Характеристики
- Країна виробництва: Іспанія
- Висота, мм: 1800
- Глибина, мм: 1230
- Ширина, мм: 1230
- Вага, кг: 200
- Місце встановлення: Центральний (острівний)
- Потужність, квт: 14,4
- ККД: 60%
- Діаметр димоходу, мм: 300
- Матеріал корпусу топки: Сталь
- Матеріал облицювання: Сталь
- Водяний контур: Ні
- Система обертання: Ні
Тип готовий камін
Форма скла без скла
Розташування центральне
Стиль хай-тек
Номінальна потужність 14.4 кВт
ККД 60%
Тип палива дрова
Матеріали корпусу сталь { {1}} Матеріали топкової камери сталь
Підйомний механізм дверцята немає
Вторинний допалювання газів немає
Система очищення скла немає
Діаметр патрубка топки 300 мм
розміри габаритні (ШхВхГ) 1195 × 2700 × 1195 мм
Вага 200 кг
Комплектація камін, інструкція
Гарантійний термін 2 роки
Виробник Traforart
Країна Іспанія
ОСОБЛИВОСТІ
У комплектацію входить сталева чорна полку і обмежувач для дров. Також полку може бути облицьована під мармур або керамікою
Камін пофарбований чорною температуростойкостью фарбою, покриття каміна витримує до 650 ° C
Камін поставляється як зі склом, так і з відкритим вогнищем
Корпус каміна виконаний з міцної сталі, решітка - з чавуну
Базова висота каміна 2,7 метрів. Для збільшення висоти понад стандартної скористайтеся опциональнимі додатковими трубами
У базовій комплектації камін поставляється дров'яником, проте опціонально його можна переобладнати під газове паливо або встановити біоетанолового пальник
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Traforart |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага каміну | 230 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 60 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Тип топки | Відкрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2700 мм |
| Глибина | 1195 мм |
| Діаметр димоходу | 300 мм |
| Ширина | 1195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ККД | 60 % |
| Гарантія | 5 років |
| Паливо | Дерево |
| Діаметр димохідної труби | 300 |
- Ціна: 336 192 ₴






