Подарунок










Пристінний острівний дров'яний камін для кафе, ресторану, дачі Traforart Frontal Toscana (8,6 кВт)
Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Пристінний острівний дров'яний камін для кафе, ресторану, дачі Traforart Frontal Toscana (8,6 кВт)»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Вертикальний пристінний камін дерев'яний підвісний Traforart Frontal Toscana
Камін Traforart TOSCANA FRONTAL, виготовлений в Іспанії, вражає сучасним дизайном із чіткими лініями та стриманим стилем. Настінний камін Traforart є оригінальним і сміливим рішенням для інтер’єрів у стилі хай-тек. Компактна конструкція, елегантний вигляд і бокові дверцята для завантаження роблять його практичним і зручним. Завдяки використанню високоякісної сталі та жаростійкого скла, камін стане надійним і довговічним джерелом тепла у вашому домі. Безпека конструкції підтверджена європейськими сертифікатами якості.
ОСОБЛИВОСТІ
- Настінний трикутний камін із внутрішньою трубою.
- Можливість встановлення додаткових підставок.
- Покриття каміна виконане термостійкою чорною або сірою фарбою, стійкою до температур до 650°C.
- Доступне фарбування передньої частини в кольори з палітри RAL.
- Корпус виготовлений із міцної сталі, колосникова решітка – із чавуну.
- Телескопічний механізм дозволяє регулювати висоту в межах 2,5–2,7 метра. Для більшої висоти можна встановити додаткові труби.
- У стандартній комплектації працює на дровах, але за бажанням можна адаптувати для газового палива або встановити пальник для біоетанолу.
Характеристики
- Країна виробництва: Іспанія
- Висота, мм: 2700
- Глибина, мм: 500
- Ширина, мм: 650
- Вага, кг: 180
- Місце встановлення: Пристінний
- Потужність, квт: 8,6
- ККД: 76%
- Діаметр димоходу, мм: 150
- Матеріал корпусу топки: Сталь
- Матеріал облицювання: Сталь
- Водяний контур: Ні
- Система обертання: Ні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Traforart |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага каміну | 180 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 76 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2500 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Діаметр димохідної труби | 150 |
| ККД | 76 % |
| Колір | Сірий |
| Паливо | Дерево |
- Ціна: 323 850 ₴








