Подарунок










Острівний кутовий підвісний камін на дровах для ресторану, будинку, дачі Traforart Corner Santiago (4 кВт)
Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Острівний кутовий підвісний камін на дровах для ресторану, будинку, дачі Traforart Corner Santiago (4 кВт)»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Пристінний камін підвісний дров'яний для опалення будинку Traforart Corner Santiago
Камін Traforart Corner Santiago іспанського виробництва вражає своїм сучасним дизайном з прямими та чіткими лініями. Цей кутовий камін є стильним і сміливим рішенням для інтер'єру в стилі хай-тек. Він компактний, витончений і оснащений зручною відкидною дверцятами. Конструкція виготовлена з міцної сталі та термостійкого скла, що забезпечує надійність і довговічність. Його безпеку підтверджено європейськими сертифікатами якості.
ОСОБЛИВОСТІ- Закруглений кутовий дизайн.
- Захисний екран-сітка для топки доступний як опція.
- Корпус пофарбований у чорний колір термостійкою фарбою, що витримує температуру до 650°C.
- Міцний сталевий корпус, чавунна решітка для палива.
- До комплекту входять дві труби довжиною по 1 метр, додаткові сегменти можна придбати окремо для збільшення висоти.
- Базова модель працює на дровах, але її можна переобладнати для роботи на газі або з біоетаноловим пальником (доступно як опція).
Характеристики
- Країна виробництва: Іспанія
- Висота, мм: 1700
- Глибина, мм: 1000
- Ширина, мм: 1000
- Вага, кг: 90
- Місце встановлення: Кутовий
- Потужність, квт: 4
- ККД: 36%
- Діаметр димоходу, мм: 200
- Матеріал корпусу топки: Сталь
- Матеріал облицювання: Сталь
- Водяний контур: Ні
- Система обертання: Ні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Traforart |
| Країна виробник | Іспанія |
| Коефіцієнт корисної дії | 36 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Відкрита |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1325 мм |
| Глибина | 740 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 1036 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид пального | Тверде |
| ККД | 36 % |
| Вага каміна | 70 кг |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Гарантія | 5 років |
| Паливо | Дерево |
| Діаметр димохідної труби | 200 |
- Ціна: 251 328 ₴






