Подарунок










Пристінний підвісний камін кімнатний на дровах Traforart Rac Frontal камін для кафе, ресторану, дачі (9,8 кВт)
Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Пристінний підвісний камін кімнатний на дровах Traforart Rac Frontal камін для кафе, ресторану, дачі (9,8 кВт)»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Пристінний камін підвісний дров'яний для дому Traforart Rac Frontal (9,8 кВт)
Камін Traforart RAC FRONTAL іспанського виробництва вражає сучасним дизайном із прямими та лаконічними лініями. Настінний камін із тристороннім склінням є оригінальним і стильним рішенням для інтер’єру в стилі хай-тек. Ця компактна та елегантна модель оснащена дверцятами, які відкриваються вбік. Завдяки міцній сталі та жаростійкому склу, камін забезпечує довговічність і ефективне нагрівання, а його надійність підтверджена європейськими сертифікатами якості.
Особливості:
- У комплекті передбачено настінне кріплення.
- Камін пофарбований термостійкою чорною фарбою, яка витримує температуру до 650°C.
- Корпус виготовлений із міцної сталі, а колосникова решітка — із чавуну.
- Завдяки телескопічному елементу висота каміна регулюється в межах 2,15-2,3 метрів. Для збільшення висоти можна скористатися додатковими трубами, які пропонуються окремо.
- У стандартній комплектації камін працює на дровах, але його можна переобладнати для роботи на газовому паливі або встановити біоетаноловий пальник.
Характеристики
- Країна виробництва: Іспанія
- Висота, мм: 2300
- Глибина, мм: 572.5
- Ширина, мм: 840
- Вага, кг: 120
- Місце встановлення: Пристінний
- Потужність, квт: 9,8
- ККД: 77%
- Діаметр димоходу, мм: 200
- Матеріал корпусу топки: Сталь
- Матеріал облицювання: Сталь
- Водяний контур: Ні
- Система обертання: Ні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Traforart |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага каміну | 110 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 77 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2150 мм |
| Глибина | 572.5 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 840 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Діаметр димохідної труби | 200 |
| ККД | 77 % |
| Паливо | Дерево |
- Ціна: 308 448 ₴





