Подарунок










Острівний дров'яний камін центральний для ресторану, будинку, дачі Traforart Oviedo Frontal (6 кВт)
Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Острівний дров'яний камін центральний для ресторану, будинку, дачі Traforart Oviedo Frontal (6 кВт)»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Острівний дров'яний камін центральний для опалення Traforart Oviedo Frontal
Камін Traforart OVIEDO CENTRAL, створений в Іспанії, вражає своєю сучасною естетикою та плавними вигнутими формами. Центральний камін із відкритим вогнищем є сміливим та оригінальним вибором для інтер'єрів у стилі хай-тек. Його компактність, елегантність та нестандартний дизайн гармонійно поєднуються з високою функціональністю. Виготовлений із надміцної сталі, цей камін стане надійним джерелом тепла у вашому домі, а його безпечність підтверджена європейськими сертифікатами якості.
Особливості:
- Відкритий камін із можливістю пристінного монтажу.
- До каміна можна додатково встановити захисну сітку для вогнища.
- Покриття каміна виконане з термостійкої фарби чорного кольору, що витримує температуру до 650°C.
- Корпус із міцної сталі, колосникова решітка з чавуну.
- До стандартної комплектації входять дві труби довжиною по 1 м. Для збільшення висоти можна придбати додаткові сегменти.
- Камін у стандартному виконанні працює на дровах, але є можливість переобладнання під газ або встановлення пальника для біоетанолу.
Характеристики
- Країна виробництва: Іспанія
- Висота, мм: 1275
- Глибина, мм: 700
- Ширина, мм: 700
- Вага, кг: 110
- Місце встановлення: Центральний (острівний)
- Потужність, квт: 6
- ККД: 36%
- Діаметр димоходу, мм: 180
- Матеріал корпусу топки: Сталь
- Матеріал облицювання: Сталь
- Водяний контур: Ні
- Система обертання: Ні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Traforart |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага каміну | 70 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 36 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Тип топки | Відкрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1453 мм |
| Глибина | 860 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 860 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ККД | 36 % |
| Гарантія | 5 років |
| Паливо | Дерево |
| Діаметр димохідної труби | 200 |
- Ціна: 259 488 ₴





