Подарунок










Трикутний пристінний підвісний камін кімнатний на дровах Traforart Frontal Madrid Obliqua косий димохід
Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Трикутний пристінний підвісний камін кімнатний на дровах Traforart Frontal Madrid Obliqua косий димохід»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Трикутний пристінний камін дров'яний підвісний Traforart Frontal Madrid Obliqua
Камін Traforart MADRID FRONTAL виробництва Іспанії вражає сучасним дизайном із чіткими та лаконічними лініями. Пристінний камін у стилі хай-тек стане сміливим акцентом у сучасному інтер'єрі. Компактний, елегантний і з відкидними дверцятами, він виготовлений із міцної сталі та жаростійкого скла, що забезпечує надійність і довговічність. Його безпечність підтверджена європейськими сертифікатами якості.
Особливості:
- Пристінний трикутний камін доступний у п’яти модифікаціях: з димохідною трубою, нахиленою вліво чи вправо; трубою по центру; або трубою, зміщеною вліво чи вправо.
- Покритий термостійкою чорною або сірою фарбою, що витримує температуру до 650°C.
- Корпус виготовлений із надійної сталі, а колосникова решітка – з чавуну.
- Телескопічний механізм дає змогу змінювати висоту від 2,55 до 2,7 метрів. Для додаткового підвищення висоти можна використовувати опціональні труби.
- У стандартній комплектації камін працює на дровах, але може бути адаптований для газового палива або біоетанолу.
Характеристики
- Країна виробництва: Іспанія
- Висота, мм: 2500
- Глибина, мм: 623
- Ширина, мм: 2898
- Вага, кг: 140
- Місце встановлення: Пристінний
- Потужність, квт: 8,7
- ККД: 70%
- Діаметр димоходу, мм: 200
- Матеріал корпусу топки: Сталь
- Матеріал облицювання: Сталь
- Водяний контур: Ні
- Система обертання: Ні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Traforart |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага каміну | 140 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 70 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2160 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Діаметр димохідної труби | 200 |
| ККД | 70 % |
| Колір | Сірий |
| Паливо | Дерево |
- Ціна: 393 720 ₴








