Подарунок










Дизайнерський пристінний камін підвісний дров'яний Traforart Lorena Frontal зі склом (11,6 кВт)
Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Дизайнерський пристінний камін підвісний дров'яний Traforart Lorena Frontal зі склом (11,6 кВт)»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Острівний пристінний камін підвісний дров'яний для ресторана, дачи, будинку Traforart Lorena Frontal зі склом
Камін Traforart LORENA FRONTAL іспанського виробництва вражає сучасним та стильним дизайном із прямими і чіткими лініями. Настінний камін із панорамним склінням стане сміливим і унікальним рішенням для інтер’єру в стилі хай-тек. Компактна й елегантна модель оснащена подвійним верхнім кожухом, який можна пофарбувати в будь-який колір із палітри RAL. Камін виготовлений із високоякісної сталі та жаростійкого скла, що забезпечує довговічність і безпеку, підтверджену європейськими сертифікатами якості.
Особливості:
- Настінний камін із напівкруглими скляними панелями.
- Є можливість встановлення додаткових п’єдесталів.
- Пофарбований у чорний або сірий колір термостійкою фарбою, яка витримує до 650°C.
- Верхній кожух можна пофарбувати в будь-який колір із палітри RAL.
- Корпус виготовлений із міцної сталі, а колосникова решітка — із чавуну.
- Телескопічний елемент дозволяє регулювати висоту каміна в межах 2,5–2,7 метрів. Для збільшення висоти можна використати додаткові труби, що доступні опціонально.
- У стандартній комплектації працює на дровах, але можлива адаптація під газове паливо або встановлення біоетанолового пальника.
Характеристики
- Країна виробництва: Іспанія
- Висота, мм: 2700
- Глибина, мм: 687,5
- Ширина, мм: 1115
- Вага, кг: 260
- Місце встановлення: Пристінний
- Потужність, квт: 11,6
- ККД: 82%
- Діаметр димоходу, мм: 200
- Матеріал корпусу топки: Сталь
- Матеріал облицювання: Сталь
- Водяний контур: Ні
- Система обертання: Ні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Traforart |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 82 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2500 мм |
| Глибина | 687.5 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 1115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сірий |
| ККД | 82 % |
| Вага каміна | 260 кг |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Гарантія | 5 років |
| Паливо | Дерево |
| Діаметр димохідної труби | 200 |
- Ціна: 779 382 ₴








