Подарунок










Дров'яний підвісний камін центральний острівний Traforart Hera Central камін для ресторану, дачі, будинки (6 кВт)
Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Дров'яний підвісний камін центральний острівний Traforart Hera Central камін для ресторану, дачі, будинки (6 кВт)»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Центральний острівний камін круглий підвісний Traforart Hera Central
Камін Traforart HERA CENTRAL, створений в Іспанії, вражає своїм оригінальним стилем та витонченими, округлими формами. Цей центральний камін із відкритим вогнищем стане сміливим акцентом у сучасному інтер’єрі хай-тек. Його компактність, елегантність і незвичайний дизайн гармонійно поєднуються в одній моделі. Виготовлений із міцної сталі, цей камін забезпечить довговічність та тепло у вашому домі. Його безпеку підтверджено європейськими сертифікатами якості.
Характеристики
- Країна виробництва: Іспанія
- Висота, мм: 1700
- Глибина, мм: 1000
- Ширина, мм: 1000
- Вага, кг: 110
- Місце встановлення: Центральний (острівний)
- Потужність, квт: 6
- ККД: 36%
- Діаметр димоходу, мм: 250
- Матеріал корпусу топки: Сталь
- Матеріал облицювання: Сталь
- Водяний контур: Ні
- Система обертання: Ні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Traforart |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага каміну | 110 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 36 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Тип топки | Відкрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2550 мм |
| Глибина | 760 мм |
| Діаметр димоходу | 250 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ККД | 36 % |
| Гарантія | 5 років |
| Паливо | Дерево |
| Діаметр димохідної труби | 250 |
- Ціна: 283 968 ₴








