Подарунок










Пристінний кутовий підвісний камін Traforart Foxi Corner острівний камін на дровах (8,7 кВт)
Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Пристінний кутовий підвісний камін Traforart Foxi Corner острівний камін на дровах (8,7 кВт)»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Трикутний кутовий підвісний камін для кафе, будинку, дачі Traforart Foxi Corner
Камін Traforart Foxi Corner, створений в Іспанії, вражає своїм сучасним дизайном із чіткими, строгими лініями. Угловий камін є сміливим і стильним вибором для інтер'єрів у стилі хай-тек. Компактний, елегантний та оснащений відкидними дверцятами, він ідеально впишеться в сучасний простір. Завдяки використанню високоякісної сталі та жаростійкого скла, цей камін забезпечить довговічний і безпечний обігрів вашого дому, що підтверджено європейськими сертифікатами.
Особливості:
- Угловий камін із відкидними дверцятами.
- Додатково доступні п'єдестали для каміна (див. додаткові фото).
- Камін покритий термостійкою чорною фарбою, яка витримує температуру до 650°C.
- Корпус виготовлений із міцної сталі, а колосникова решітка – із чавуну.
- Телескопічний елемент дозволяє регулювати висоту каміна в діапазоні 2,55–2,7 метрів. Для збільшення висоти можна скористатися додатковими трубами.
- У стандартному виконанні камін працює на дровах, але за потреби його можна переобладнати для використання газу або біопалива.
Характеристики
- Країна виробництва: Іспанія
- Висота, мм: 2700
- Глибина, мм: 1398
- Ширина, мм: 1398
- Вага, кг: 140
- Місце встановлення: Пристінний
- Потужність, квт: 8,7
- ККД: 70%
- Діаметр димоходу, мм: 180
- Матеріал корпусу топки: Сталь
- Матеріал облицювання: Сталь
- Водяний контур: Ні
- Система обертання: Ні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Traforart |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага каміну | 120 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 70 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2550 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Ширина | 1398 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ККД | 70 % |
| Гарантія | 5 років |
| Паливо | Дерево |
| Діаметр димохідної труби | 180 |
- Ціна: 361 335 ₴








