Подарунок










Трикутний пристінний камін дров'яний підвісний для дому Traforart Foxi Frontal зі склом (8,7 кВт)
Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Трикутний пристінний камін дров'яний підвісний для дому Traforart Foxi Frontal зі склом (8,7 кВт)»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Трикутний пристінний камін підвісний дров'яний Traforart Foxi Frontal зі склом
Камін Traforart Foxi Frontal іспанського виробництва вражає уяву своїм свіжим дизайном, прямими і строгими лініями. Пристінний камін Traforart - це оригінальне і сміливе рішення для сучасного інтер'єру в стилі хай-тек, він досить компактний, елегантний і оснащений відкидною дверцятами. Виконаний з високоміцної сталі і жаростійкого скла, такий камін стане надійним і довговічним джерелом тепла в будинку, а його безпека підтверджена європейськими сертифікатами якості.
Характеристики
- Країна виробництва: Іспанія
- Висота, мм: 1800
- Глибина, мм: 1230
- Ширина, мм: 1230
- Вага, кг: 140
- Місце встановлення: Пристінний
- Потужність, квт: 8,7
- ККД: 70%
- Діаметр димоходу, мм: 180
- Матеріал корпусу топки: Сталь
- Матеріал облицювання: Сталь
- Водяний контур: Ні
- Система обертання: Ні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Traforart |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага каміну | 140 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2550 мм |
| Глибина | 712 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Ширина | 1398 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ККД | 78 % |
| Гарантія | 5 років |
| Паливо | Дерево |
| Діаметр димохідної труби | 180 |
- Ціна: 438 090 ₴








