




Пристінний підвісний камін на дровах Traforart Frontal камін для кафе, будинки, дачі (8,9 кВт)
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Пристінний підвісний камін на дровах Traforart Frontal камін для кафе, будинки, дачі (8,9 кВт)»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Пристінний камін дров'яний підвісний для опалення будинку Traforart Doria Frontal
Фронтальний односторонній камін. Колір – чорний.
Сучасна модель каміна Doria з нової колекції Traforart вражає своїм унікальним дизайном. Його форма нагадує витончену вазу з довгим, граційним шийком, що ідеально гармонує з підвісною конструкцією. Завдяки монтажу до стелі, а не до стіни, камін виглядає легким і практично невагомим. Лаконічний чорний колір оздоблення, мінімалізм у деталях і відсутність зайвих елементів підкреслюють його стильну естетику та вишуканість. Загальний вигляд каміна відноситься до футуристичного стилю хай-тек, що додає інтер’єру сучасного звучання.
До цієї моделі також пропонується оригінальний дровник-трансформер, який можна адаптувати до різних варіантів використання (доступний як опція).
Цей камін стане центральним акцентом у вашому інтер’єрі, привертаючи увагу своєю унікальністю та елегантністю.
Характеристики
- Країна виробництва: Іспанія
- Висота, мм: 1800
- Глибина, мм: 1230
- Ширина, мм: 1230
- Вага, кг: 160
- Місце встановлення: Центральний (острівний)
- Потужність, квт: 8,9
- ККД: 33%
- Діаметр димоходу, мм: 200
- Матеріал корпусу топки: Сталь
- Матеріал облицювання: Сталь
- Водяний контур: Ні
- Система обертання: Ні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Traforart |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага каміну | 160 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 33 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Тип топки | Відкрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2100 мм |
| Глибина | 750 мм |
| Діаметр димоходу | 220 мм |
| Ширина | 910 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Діаметр димохідної труби | 220 |
| ККД | 33 % |
| Паливо | Дерево |
- Ціна: 471 648 ₴








