Подарунок






Камін центральний підвісний Traforart Central Doria тунель
Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Камін центральний підвісний Traforart Central Doria тунель»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Камін Traforart DORIA CENTRAL іспанського виробництва вражає уяву своїм свіжим дизайном, плавними округлими лініями. Центральний камін Traforart з відкритим вогнищем - це оригінальне і сміливе рішення для сучасного інтер'єру в стилі хай-тек, він досить компактний, елегантний і має нетривіальний дизайн. Виконаний з високоміцної сталі, такий камін стане надійним і довговічним джерелом тепла в будинку, а його безпека підтверджена європейськими сертифікатами якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Traforart |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага каміну | 140 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 33 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Тип топки | Відкрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2300 мм |
| Глибина | 910 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 910 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ККД | 33 % |
| Гарантія | 5 років |
| Паливо | Дерево |
| Діаметр димохідної труби | 200 |
- Ціна: 460 632 ₴



