




Дизайнерський центральний камін підвісний еліпс Traforart Central Doria дров'яний камін для дачі (8,9 кВт)
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Дизайнерський центральний камін підвісний еліпс Traforart Central Doria дров'яний камін для дачі (8,9 кВт)»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Підвісний камін центральний острівний на дровах Traforart Central Doria
Підвісний камін з одностороннім центральним розташуванням, без механізму повороту. Колір – чорний.
Сучасна модель каміна Doria з нової колекції Traforart вражає своїм унікальним дизайном. Його форма нагадує витончену вазу з довгим, граційним шийком, що ідеально гармонує з підвісною конструкцією. Завдяки монтажу до стелі, а не до стіни, камін виглядає легким і практично невагомим. Лаконічний чорний колір оздоблення, мінімалізм у деталях і відсутність зайвих елементів підкреслюють його стильну естетику та вишуканість. Загальний вигляд каміна відноситься до футуристичного стилю хай-тек, що додає інтер’єру сучасного звучання.
До цієї моделі також пропонується оригінальний дровник-трансформер, який можна адаптувати до різних варіантів використання (доступний як опція).
Цей камін стане центральним акцентом у вашому інтер’єрі, привертаючи увагу своєю унікальністю та елегантністю.
Характеристики
- Країна виробництва: Іспанія
- Висота, мм: 1800
- Глибина, мм: 1230
- Ширина, мм: 1230
- Вага, кг: 130
- Місце встановлення: Центральний (острівний)
- Потужність, квт: 8,9
- ККД: 33%
- Діаметр димоходу, мм: 200
- Матеріал корпусу топки: Сталь
- Матеріал облицювання: Сталь
- Водяний контур: Ні
- Система обертання: Ні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Traforart |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага каміну | 130 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 33 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Тип топки | Відкрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2300 мм |
| Глибина | 1000 мм |
| Діаметр димоходу | 220 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ККД | 33 % |
| Гарантія | 5 років |
| Паливо | Дерево |
| Діаметр димохідної труби | 220 |
- Ціна: 436 560 ₴








