Подарунок






Камін центральний Traforart Central Diamante без скла
Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Камін центральний Traforart Central Diamante без скла»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Камін Traforart DIAMANTE CENTRAL іспанського виробництва вражає уяву своїм свіжим дизайном, прямими і строгими лініями. Острівний камін Traforart з панорамним склінням або відкритим вогнищем - це оригінальне і сміливе рішення для сучасного інтер'єру в стилі хай-тек, він досить компактний, елегантний і оснащений подвійним корпусом, що допускає його кольорове забарвлення. Виконаний з високоміцної сталі і складеного жаростійкого скла, такий камін стане надійним і довговічним джерелом тепла в будинку, а його безпека підтверджена європейськими сертифікатами якості.
Вартість вказана за базову версію в чорному корпусі.
Вартість вказана за базову версію в чорному корпусі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Traforart |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага каміну | 210 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 73 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Тип топки | Відкрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2700 мм |
| Глибина | 1000 мм |
| Діаметр димоходу | 250 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ККД | 73 % |
| Гарантія | 5 років |
| Паливо | Дерево |
| Діаметр димохідної труби | 250 |
- Ціна: 354 960 ₴



