Подарунок










Дизайнерський пристінний підвісний камін кімнатний на дровах Traforart Breda Frontal (8,6 кВт)
Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Дизайнерський пристінний підвісний камін кімнатний на дровах Traforart Breda Frontal (8,6 кВт)»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Дизайнерський пристінний камін підвісний дров'яний Traforart Breda Frontal
Камін Traforart BREDA FRONTAL, створений в Іспанії, вражає сучасним дизайном та геометрично чіткими лініями. Цей пристінний камін стане сміливим акцентом у будь-якому інтер’єрі в стилі хай-тек. Його компактність, елегантність та бокова дверця для завантаження дров роблять пристрій не лише функціональним, але й зручним у використанні. Камін виготовлений із міцної сталі та жаростійкого скла, що забезпечує довговічність і надійність. Його безпека підтверджена європейськими сертифікатами якості.
Характеристики
- Країна виробництва: Іспанія
- Висота, мм: 1800
- Глибина, мм: 1000
- Ширина, мм: 1000
- Вага, кг: 268
- Місце встановлення: Пристінний
- Потужність, квт: 8,6
- ККД: 76%
- Діаметр димоходу, мм: 180
- Матеріал корпусу топки: Сталь
- Матеріал облицювання: Сталь
- Водяний контур: Ні
- Система обертання: Ні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Traforart |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 76 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2550 мм |
| Глибина | 630 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ККД | 76 % |
| Вага каміна | 270 кг |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Гарантія | 5 років |
| Паливо | Дерево |
| Діаметр димохідної труби | 200 |
- Ціна: 444 975 ₴








