




Дизайнерський пристінний камін підвісний дров'яний для кафе, будинку, дачі Traforart Bilbao Frontal (8,7 кВт)
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Дизайнерський пристінний камін підвісний дров'яний для кафе, будинку, дачі Traforart Bilbao Frontal (8,7 кВт)»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Трикутний пристінний камін підвісний дров'яний Traforart Bilbao Frontal
Шанувальникам стилю Hi-Tech, які бажають оформити інтер'єр бару, кафе, холу готелю у світлі нових рішень пропонуємо для опалення піч камін острівний Traforart Bilbao Frontal. Іспанська компанія Traforart з 40-річним стажем досвіду у галузі виробництва опалювальної техніки є лідером із випуску металевих камінів. Моделі іспанського виробника призначені для справжніх поціновувачів якості виробництва, витонченості стилю та високого рівня надійності.
Компанія Traforart має власне виробництво та свій оригінальний дизайн моделей. Співробітники компанії прагнуть своїми виробами забезпечити максимальний рівень тепла без шкоди для неповторності картини живого вогню. Інженери та дизайнери використовують у виробництві інноваційні технології, перетворюючи класичні та створюючи нові сміливі моделі. Це дає можливість компанії Traforart бути популярною і лідируючою за кількістю якісних моделей, що виготовляються, для сучасного ринку.
Камін Traforart BILBAO FRONTAL, створений в Іспанії, привертає увагу своїм неповторним дизайном із чіткими лініями та строгими формами. Цей пристінний камін є сміливим і оригінальним вибором для інтер’єру в стилі хай-тек. Він компактний, витончений і обладнаний зручною відкидною дверцятами. Виготовлений із міцної сталі та жаростійкого скла, камін забезпечує надійність, довговічність і тепло, а його відповідність європейським стандартам безпеки підтверджена сертифікатами.
Характеристики
- Країна виробництва: Іспанія
- Висота, мм: 1800
- Глибина, мм: 1230
- Ширина, мм: 1230
- Вага, кг: 160
- Місце встановлення: Пристінний
- Потужність, квт: 8,7
- ККД: 70%
- Діаметр димоходу, мм: 200
- Матеріал корпусу топки: Сталь
- Матеріал облицювання: Сталь
- Водяний контур: Ні
- Система обертання: Ні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Traforart |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага каміну | 160 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 70 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2550 мм |
| Глибина | 521 мм |
| Діаметр димоходу | 250 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ККД | 70 % |
| Гарантія | 5 років |
| Паливо | Дерево |
| Діаметр димохідної труби | 250 |
- Ціна: 341 802 ₴








