Подарунок










Острівний дров'яний камін підвісний центральний Traforart Arlet High камін для ресторану, дачі (14,4 кВт)
Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Острівний дров'яний камін підвісний центральний Traforart Arlet High камін для ресторану, дачі (14,4 кВт)»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Дизайнерський центральний підвісний камін для ресторану, будинку Traforart Arlet High
Камін Traforart ARLET HIGH, розроблений в Іспанії, привертає увагу сучасним дизайном із чіткими, стриманими лініями. Підвісний острівний камін із панорамним склом стане сміливим і стильним рішенням для сучасних інтер’єрів у стилі хай-тек. Завдяки компактним розмірам, елегантності та можливості кольорового оформлення зовнішнього кожуха, він гармонійно впишеться в будь-який простір. Виготовлений із міцної сталі та жаростійкого скла, цей камін забезпечить надійний обігрів дому, гарантуючи безпеку, підтверджену європейськими сертифікатами.
Особливості:
- Циліндричний камін із панорамним склінням і подвійним кожухом.
- Додатково можна придбати п’єдестали для каміна.
- Покритий термостійкою чорною фарбою, яка витримує температуру до 650°C.
- Зовнішній кожух може бути пофарбований у будь-який колір із палітри RAL.
- Корпус виготовлений із високоміцної сталі, а решітка – із чавуну.
- Базова висота каміна становить 2,05 або 2,3 метри. Для збільшення висоти доступні додаткові труби.
- У стандартній комплектації камін працює на дровах, але може бути переобладнаний для використання газу чи біопалива.
Характеристики
- Країна виробництва: Іспанія
- Висота, мм: 2300
- Глибина, мм: 565
- Ширина, мм: 565
- Вага, кг: 115
- Місце встановлення: Центральний (Острівний)
- Потужність, квт: 14,4
- ККД: 73%
- Діаметр димоходу, мм: 180
- Матеріал корпусу топки: Сталь
- Матеріал облицювання: Сталь
- Водяний контур: Ні
- Система обертання: Ні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Traforart |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага каміну | 115 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 73 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2300 мм |
| Глибина | 565 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Ширина | 565 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ККД | 73 % |
| Гарантія | 5 років |
| Паливо | Дерево |
| Діаметр димохідної труби | 180 |
- Ціна: 370 260 ₴








