Подарунок










Кутовий підвісний камін дров'яний пристінний Traforart Arión Corner камін для кафе, будинки, дачі (8,7 кВт)
Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Кутовий підвісний камін дров'яний пристінний Traforart Arión Corner камін для кафе, будинки, дачі (8,7 кВт)»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Кутовий підвісний камін для ресторану, будинку Traforart Arión Corner
Камін Traforart ARION CORNER від іспанського виробника вражає оригінальним дизайном та строгістю форм. Пристінний варіант цього каміна є сміливим вибором для сучасного інтер’єру у стилі хай-тек. Він компактний, стильний і обладнаний зручною відкидною дверцяткою. Виготовлений із високоякісної сталі та жаростійкого скла, камін забезпечить ваш дім надійним і довговічним джерелом тепла. Його безпека підтверджена європейськими сертифікатами якості.
Характеристики
- Країна виробництва: Іспанія
- Висота, мм: 1700
- Глибина, мм: 1000
- Ширина, мм: 1000
- Вага, кг: 75
- Місце встановлення: Пристінний
- Потужність, квт: 8,7
- ККД: 70%
- Діаметр димоходу, мм: 180
- Матеріал корпусу топки: Сталь
- Матеріал облицювання: Сталь
- Водяний контур: Ні
- Система обертання: Ні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Traforart |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага каміну | 58 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 70 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2550 мм |
| Глибина | 517 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 905 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Діаметр димохідної труби | 200 |
| ККД | 70 % |
| Паливо | Дерево |
- Ціна: 243 168 ₴








