Подарунок










Пристінний підвісний камін Traforart Ariadna Frontal дизайнерський камін для будинку (11,6 кВт)
Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Пристінний підвісний камін Traforart Ariadna Frontal дизайнерський камін для будинку (11,6 кВт)»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Пристінний підвісний камін Traforart Ariadna Frontal
Камін Traforart ARIADNA FRONTAL іспанського виробництва привертає увагу своїм сучасним і лаконічним дизайном з прямими лініями та строгими формами. Цей пристінний камін стане яскравим акцентом в інтер’єрі в стилі хай-тек. Його відрізняють компактні розміри, витончений вигляд та можливість фарбування верхнього кожуха завдяки його подвійній конструкції. Виготовлений із міцної сталі та жаростійкого скла, камін забезпечує надійність, довговічність і безпеку, підтверджену європейськими стандартами якості.
Характеристики
- Країна виробництва: Іспанія
- Висота, мм: 1700
- Глибина, мм: 1000
- Ширина, мм: 1000
- Вага, кг: 120
- Місце встановлення: Пристінний
- Потужність, квт: 11,6
- ККД: 82%
- Діаметр димоходу, мм: 180
- Матеріал корпусу топки: Сталь
- Матеріал облицювання: Сталь
- Водяний контур: Ні
- Система обертання: Ні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Traforart |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага каміну | 120 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 77 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2100 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ККД | 77 % |
| Гарантія | 5 років |
| Паливо | Дерево |
| Діаметр димохідної труби | 180 |
- Ціна: 358 785 ₴








