Подарунок










Трикутний кутовий підвісний камін на дровах для дому, дачі Traforart Admeto Corner With Wall Support (12,2 кВт)
Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Трикутний кутовий підвісний камін на дровах для дому, дачі Traforart Admeto Corner With Wall Support (12,2 кВт)»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Пристінний камін кутовий підвісний для кафе, будинку Traforart Admeto Corner
Камін Traforart ADMETO CORNER, створений в Іспанії, привертає увагу сучасним дизайном із чіткими прямими лініями. Настінний камін Traforart стане яскравим елементом у сучасному інтер’єрі в стилі хай-тек. Цей камін компактний, елегантний і обладнаний відкидними дверцятами, що додає зручності у використанні. Виготовлений із міцної сталі та термостійкого скла, він забезпечує надійне тепло в оселі, а його відповідність європейським стандартам якості гарантує безпеку.
Характеристики:
- Настінна конструкція із зручними відкидними дверцятами.
- Опціонально доступні п’єдестали для установки.
- Покритий чорною термостійкою фарбою, яка витримує до 650°C.
- Корпус виготовлений із міцної сталі, а решітка – із чавуну.
- Телескопічний механізм дозволяє регулювати висоту відповідно до технічних характеристик. Для більшої висоти можна використовувати додаткові труби.
- У стандартній версії камін працює на дровах, але доступні опції для переобладнання на газ або встановлення біопальникового пальника.
Характеристики
- Країна виробництва: Іспанія
- Висота, мм: 2300
- Глибина, мм: 170
- Ширина, мм: 1205
- Вага, кг: 170
- Місце встановлення: Пристінний
- Потужність, квт: 12,2
- ККД: 77%
- Діаметр димоходу, мм: 200
- Матеріал корпусу топки: Сталь
- Матеріал облицювання: Сталь
- Водяний контур: Ні
- Система обертання: Ні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Traforart |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага каміну | 130 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 77 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2150 мм |
| Глибина | 855 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 1205 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ККД | 77 % |
| Гарантія | 5 років |
| Паливо | Дерево |
| Діаметр димохідної труби | 200 |
- Ціна: 417 792 ₴








