Подарунок










Пристінний підвісний камін на дровах для кафе, дачі, будинку Traforart Admeto Frontal (12,2 кВт)
Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Пристінний підвісний камін на дровах для кафе, дачі, будинку Traforart Admeto Frontal (12,2 кВт)»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Трикутний пристінний підвісний камін для кафе, ресторана, будинку Traforart Admeto Frontal
Камін Traforart ADMETO FRONTAL, створений в Іспанії, вражає своєю сучасною естетикою, чіткими лініями та мінімалістичним дизайном. Острівний камін на підставці — це нестандартне і сміливе рішення для інтер’єру в стилі хай-тек. Він вирізняється компактними розмірами, витонченістю та наявністю двох зручних відкидних дверцят. Завдяки використанню міцної сталі та жаростійкого скла, цей камін стане надійним і довговічним джерелом тепла, а його безпека підтверджена європейськими сертифікатами.
Особливості:
- Настінний камін із відкидними дверцятами.
- Додатково можна придбати спеціальні підставки для каміна.
- Камін покритий термостійкою чорною фарбою, яка витримує температуру до 650°C.
- Корпус виготовлений із міцної сталі, а решітка – з чавуну.
- Телескопічний механізм дозволяє налаштовувати висоту каміна в межах, зазначених у кресленні моделі. Для збільшення висоти понад стандартну можна скористатися додатковими трубами.
- У стандартній комплектації камін працює на дровах, але за бажанням його можна переобладнати для роботи на газовому паливі або встановити пальник для біоетанолу.
Характеристики
- Країна виробництва: Іспанія
- Висота, мм: 2700
- Глибина, мм: 695
- Ширина, мм: 1200
- Вага, кг: 120
- Місце встановлення: Пристінний
- Потужність, квт: 12,2
- ККД: 77%
- Діаметр димоходу, мм: 200
- Матеріал корпусу топки: Сталь
- Матеріал облицювання: Сталь
- Водяний контур: Ні
- Система обертання: Ні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Traforart |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага каміну | 130 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 77 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2550 мм |
| Глибина | 695 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ККД | 77 % |
| Гарантія | 5 років |
| Паливо | Дерево |
| Діаметр димохідної труби | 200 |
- Ціна: 441 711 ₴








