Подарунок




Газовий камін вуличний Planika Galio Insert Manual
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Газовий камін вуличний Planika Galio Insert Manual»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Як щодо вбудованого каміна, оформленого у своєму неповторному стилі? 🔥 Вуличний лінійний газовий камін Galio Insert дає свободу інсталяції!
Надихайтеся та оформлюйте відкритий простір відповідно до своєї ідеї 👌
Ви маєте вибір: вбудовувати Galio Insert з електронною начинкою, що спрощує процес управління, або взяти простішу мануальну версію для більш тісного контакту з каміном.
Galio Insert Automatic має функцію регулювання висоти полум'я та сумісність із системою Smart Home. Пульт керування та модуль Wi-Fi відкривають можливості простого дистанційного керування, у тому числі і зі смарт девайсів (потрібна установка фірмової програми).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Planika |
| Країна виробник | Польща |
| Вид пального | Газоподібний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал топки | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Відкрита |
| Додаткові характеристики газових камінів | |
| Види газового палива | Зріджений |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 232 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Ширина | 1160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна потужність | 2021/08/11 00:00:00 |
- Ціна: 88 740 ₴



