Подарунок






Газовий камін вуличний Planika Lighthouse
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Газовий камін вуличний Planika Lighthouse»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативний газовий камін Planika Lighthouse & nbsp; - призначений для розміщення на вулиці , біля входу в ресторан, у внутрішньому дворику або на терасі. & Nbsp;
Можливості установки безмежні, подача газу прихована всередині елегантного чорного корпусу.
- Не потрібне підключення до 220 V
- Не потрібно установка димоходу & nbsp;
- Балон прихований в & nbsp; корпусі & nbsp; каміна & nbsp;
- Регулювання висоти полум'я & nbsp;
- Газовий камін
- Загартовані екрани - 4 шт.
- Декоративні аксесуари & nbsp;
- Інструкція по монтажу та експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Planika |
| Країна виробник | Польща |
| Вид пального | Газоподібний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал топки | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Додаткові характеристики газових камінів | |
| Види газового палива | Зріджений |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1560 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність номінальна | 10 |
- Ціна: 54 162 ₴



