

Газовий камін вуличний Planika Galio Black Manual
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Газовий камін вуличний Planika Galio Black Manual»
Газовий камін для вулиці Galio Black Manual - привід для відпочинку під відкритим небом
Як тільки у вашому розпорядженні на терасі, або на & nbsp; прибудинкової території з'явиться новий газовий камін Galio Black Manual у вас з'явиться привід частіше проводити вечірні години поза домом. На відміну від традиційних джерел вогню на твердому паливі, які затьмарюють часу димом, попелом, запахом та іншими неприємними продуктами горіння, газові каміни для вулиці компанії Planika - адепти чистого полум'я
Як паливо для цих камінів підходить як натуральних газ, так і газова суміш ЗВГ (LPG).
& nbsp;
Газові каміни для вулиці Galio Black Manual - основні параметри
Від вибору палива залежить & nbsp; теплова потужність каміна і швидкість витрачання пального. За цими показниками газова суміш краще, ніж природний газ, дивіться порівняння показників:
Природний газ: max. 1.22 m3 / год Теплова потужність: max. 13.6 кВт
LPG: max. 0.93 kg / h Теплова потужність: max. 11.8 кВт.
& nbsp;
Газові каміни для вулиці даної моделі є прямокутну конструкцію з металу, покритого чорною порошковою фарбою стійкою до високих температур. Стандартні габарити конструкції складають 1140 х 500 х 350 мм (Д х В х Г).
Пальник каміна має лінійну форму, уздовж лінії вогню з обох сторін встановлюються захисні панелі з жароміцного загартованого скла. Скляні екрани захищають полум'я і глядачів від різких поривів вітру.
Пристрій відноситься до серії мануальних камінів і не потребує підключення до електроживлення.
& nbsp;
Газовий камін Galio Black Manual - створений підкорювати вулиці
Значна перевага використання газу на вулиці полягає в його стійкості до примх природи: високої вологості, вітру, низьких температур. Сам камін також створювався для експлуатації під відкритим небом і прослужить довгі роки, не втрачаючи своїх початкових якостей і зовнішнього вигляду.
Купити газовий камін для вулиці Galio Black Manual має сенс не тільки власнику приватного заміського будинку, такі пристрої прикрасять будь-яку літній майданчик ресторану або територію готелю. При установці каміна важливо дотримуватися рекомендацій виробника з техніки безпеки і витримати необхідну відстань від дерев і інших займистих об'єктів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Planika |
| Країна виробник | Польща |
| Вид пального | Газоподібний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал топки | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Відкрита |
| Додаткові характеристики газових камінів | |
| Види газового палива | Зріджений |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 1140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність номінальна | 13 |
| Номінальна потужність | 2021/08/11 00:00:00 |
- Ціна: 125 460 ₴



