Подарунок










Трикутний дров'яний камін центральний острівний Traforart Admeto Central камін для ресторану, дачі (10 кВт)
Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Трикутний дров'яний камін центральний острівний Traforart Admeto Central камін для ресторану, дачі (10 кВт)»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Дизайнерський центральний камін острівний Traforart Admeto Central
Особливості:
- Центральний камін із відкидними дверцятами.
- Покриття каміна виконане термостійкою чорною фарбою, яка витримує температуру до 650°C.
- Корпус виготовлено зі сталі, колосникова решітка — з чавуну.
- Регульована висота завдяки телескопічному елементу, що дозволяє змінювати висоту в межах 2,55-2,7 метра. За потреби її можна збільшити за допомогою додаткових труб.
- У стандартній комплектації камін розрахований на дрова, проте може бути переобладнаний для роботи на газі або з використанням біоетанолової горілки.
Характеристики
- Країна виробництва: Іспанія
- Висота, мм: 1865
- Глибина, мм: 1230
- Ширина, мм: 1230
- Вага, кг: 160
- Місце встановлення: Центральний (острівний)
- Потужність, квт: 10
- ККД: 67%
- Діаметр димоходу, мм: 200
- Матеріал корпусу топки: Сталь
- Матеріал облицювання: Сталь
- Водяний контур: Ні
- Система обертання: Ні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Traforart |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага каміну | 160 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 76 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування каміна | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2550 мм |
| Глибина | 1055 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Паливо | Дерево |
| Діаметр димохідної труби | 200 |
- Ціна: 501 840 ₴









