Новинка
Подарунок


Газовий обігрівач Kratki Корпус SIERRA з газовим пальником AQF 02
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Газовий обігрівач Kratki Корпус SIERRA з газовим пальником AQF 02»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний дизайн
Проста форма корпусу SIERRA з газовим пальником AQF 02 ідеально вписується в сучасний стиль.
Тверда конструкція зі сталі, пофарбована високоякісними порошковими фарбами в чорний матовий колір.
Вогонь видно з трьох сторін, не залишиться непоміченим під час зустрічей з сім'єю і друзями.
Завдяки садовому каміна ми швидко, комфортно і безпечно створимо казкову атмосферу в саду, внутрішньому дворику або на терасі.
Декоративні елементи, такі як дерево або жарочні волокна GLOW FLAME, можна придбати додатково.
Скло, яке також можна придбати в якості опції, обмежує доступ безпосередньо до пальника, а також прекрасно працює як декоративний елемент оздоблення корпусу.
зручне використання
Розпалювання обігрівача займає кілька секунд. Є незвично комфортним і інтуїтивним за допомогою однієї кнопки. Також можна вручну регулювати висоту полум'я.
Пристрій може працювати на повній потужності, безперервно до 13 годин. Наповнюється 11-кілограмової пляшкою. Пристосоване як до газу пропан-бутан, так і до чистого пропану. Рекомендується використовувати пляшки з чистим пропаном.
У нижній частині корпусу є закрита камера, в якій ми розміщуємо газовий балон. Відкривання дверей спирається на систему pуsh tо оpen, не вимагає додаткової ручки.
Завдяки регульованій ніжці можна встановити висоту обігрівача.
Все для безпеки
Пальник не виділяє іскор і диму. Пристрій оснащений похилий клапаном, який в разі перекидання автоматично відключає подачу газу до контролера, гасячи полум'я. Додатковим захистом є термопарний датчик, який відключає подачу газу до пальника в разі випалювання полум'я контрольної пальника.
Пальник AQF оснащена повністю безпечною, ручною системою регулювання газу, яка захищає від неконтрольованого витоку палива.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вид пального | Газоподібний |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал топки | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Додаткові характеристики газових камінів | |
| Види газового палива | Зріджений |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1695 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна потужність | 11.5 |
| Форма скла топки | бічне |
- Ціна: 40 168 ₴



