Подарунок










Спа басейн з гідромасажем Vortex Spas Nitro
Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Спа басейн з гідромасажем Vortex Spas Nitro»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні параметри обладнання
стандарт
Розмір СПА басейну, см.
230х230x92см
Кількість місць / шезлонгів
6/2
Кількість терапевтичних місць
4
Терапевтичний клас СПА басейну
8 з 10
Гідро / аеро форсунок
57/18
Ємність СПА басейну, літри
1400
Вага без води, кг.
344
Вага з наповненням води
1744
Панель управління
VSX 2
Циркуляційний насос, програмований
включено
гідромасажна помпа
1х 3hp
аеромасажна помпа
1х1000Вт
Мінлива потужність нагрівача, max.
1х6 кВт
електричні вимоги
15А макс.
Базова комплектація
ізоляція периметра
включено
Інтелектуальна термальна настройка
включено
Фільтраційна система, фільтри.
включено
Озоновий очищувач води PUREZONE 20 Вт
включено
THERMOBOND, 4-шарова конструкція чаші
включено
водопровід DURAFLEX
включено
Термостійке обрамлення басейну
включено
Індикатор температури води на обрамленні
включено
Рама басейну з міцного термодерева
включено
Підсвічування води 1 підводний світильник
включено
Ароматерапія
включено
Тримач для келихів + ємність для пляшки
включено
каскад водний
включено
форсунки Laminar
включено
Термокришка з замками
включено
Настроювання гідромасажу
включено
Масаж ніг
включено
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vortex |
| Країна виробник | Австралія |
| Кількість осіб | 5 чел. |
| Форма | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 344 кг |
| Висота з корпусом | 92 см |
| Довжина з корпусом | 230 см |
| Кількість форсунок для гідромасажу | 76 шт. |
| Матеріал чаші басейну | Акрил |
| Обсяг | 1400 мл |
| Ширина з корпусом | 230 см |
- Ціна: 686 901 ₴





