Подарунок




Спа басейн з гідромасажем Hafro Venus
Подарунок до товару
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Спа басейн з гідромасажем Hafro Venus»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
СПА Басейн Hafro Venus - 8WM00555
Фабрика: Hafro
Країна виробник: Італія
Розмір: 2150 x 2150 мм
Висота: 860 мм
СПА Басейн Hafro Venus.
Технічні характеристики:
розрахований на 6 осіб: сидіння - 5 шт, лежак - 1 шт.
вага - 330 кг
обсяг - 1450 л
панель - HorizontSideTM дерев'яна текстура
зміцнення - поліуретан
ізоляція - пінопласт (1 см)
дренажна система - 1 в нижній частині
споживана потужність - 3х16A 230V / 50Hz (400V), 1 х 32A 230V / 50Hz
максимальне споживання - 6 кВт
блок управління - Gecko (IN.YE-3)
панель управління - Easy4
кількість форсунок - 49 шт.
нагрівач - 3 кВт
гідромасажний насос - 1 pc 2 HP двошвидкісний
картріджний фільтр - 2 шт. (паперовий фільтр)
дезінфекція води - озонатор
LED підсвічування - 18 шт.
підголівники - 3 шт.
аудіо систем MymusicTM4.0
термо-кришка - стандарт
колір акриловою чаші - Pearl White (AC3)
колір панелі - Grey (S03)
колір термо-кришки - Dark Grey (T01)
Додаткові опції для міні-басейну
SmartPhone - додаток з WiFi управлінням
чохол для міні-басейну
скандинавська ізоляція
Extreme кришка чохол, без термо-покриття
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hafro |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 330 кг |
| Висота з корпусом | 86 см |
| Довжина з корпусом | 215 см |
| Кількість форсунок для гідромасажу | 49 шт. |
| Кількість осіб | 6 чел. |
| Матеріал чаші басейну | Акрил |
| Обсяг | 1450 мл |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Форма | Квадратна |
| Ширина з корпусом | 215 см |
- Ціна: 541 966 ₴



