Подарунок




Спа басейн з гідромасажем Hafro Olympus
Подарунок до товару
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Спа басейн з гідромасажем Hafro Olympus»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
СПА Басейн Hafro Olympus - 8WM00549
Фабрика: Hafro
Країна виробник: Італія
Розмір: 3540 x 2300 мм
Висота: 980 мм
СПА Басейн Hafro Olympus.
Технічні характеристики:
розрахований на 9 осіб: сидінь - 7 шт., лежак - 2 шт.
вага - 900 кг
обсяг - 2331 л
рама - нержавіюча сталь
панель - HorizontSideTM UV дерев'яна текстура
зміцнення - армоване скловолокно
ізоляція - пінопласт (2 см)
дренажна система - 2
споживана потужність - 3 х 20A 230V / 50Hz (400V), 1 х 48A 230V / 50Hz
максимальне споживання - 11,3 кВт
мінімальне споживання - 3,9 кВт
блок управління - Gecko (IN.YE-8)
панель управління - SmartTouch
кількість форсунок - 88 шт.
водоспад - 1 шт.
нагрівач - 3 кВт
гідромасажний насос - 2 pcs 3 Нр двошвидкісний, 2 pcs 2 Нр одношвидкісний
циркуляційний насос - 1,2 Нр
картріджний фільтр - 1 шт. (паперовий фільтр)
дезінфекція води - UV-C
LED підсвічування - 20 шт. + центральна
підголівники - 4 шт.
аудіо систем AquaSoulTM Pro 4.1 Pop-Up
додаток SmartPhone WiFi з'єднання
ароматерапія - стандарт (рідина для ароматерапії замовляється додатково)
пульсар
допоміжна панель управління
теплообмінник
термо-кришка - стандарт
колір акриловою чаші - Sterling Silver (AC2)
колір панелі - Grey (S03), Black (S02), Brown (S01)
колір термо-кришки - Chocolate brown (T03), Sand beige (T04), Light grey (T02), Dark grey (T01), Snow white T05 (indoor), Marine blue T06 (indoor)
Додаткові опції для міні-басейну
скандинавська ізоляція
Extreme кришка чохол, без термо-покриття
форсунки з підсвічуванням
vario pods 6 електромагнітних форсунок
тепловий насос 4500 w
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hafro |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 900 кг |
| Висота з корпусом | 98 см |
| Довжина з корпусом | 230 см |
| Кількість форсунок для гідромасажу | 88 шт. |
| Кількість осіб | 9 чел. |
| Матеріал чаші басейну | Акрил |
| Обсяг | 2331 мл |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина з корпусом | 354 см |
- Ціна: 1 951 068 ₴



