Подарунок




Спа басейн з гідромасажем Hafro Mars
Подарунок до товару
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Спа басейн з гідромасажем Hafro Mars»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
СПА Басейн Hafro Mars - 8WM00552
Фабрика: Hafro
Країна виробник: Італія
Розмір: 2130 x 1600 мм
Висота: 750 мм
СПА Басейн Hafro Mars.
Технічні характеристики:
розрахований на 3-х чоловік: сидіння - 1 шт, лежак - 2 шт.
вага - 250 кг
обсяг - 660 л
панель - HorizontSideTM дерев'яна текстура
зміцнення - поліуретан
ізоляція - пінопласт (1 см)
дренажна система - 1 в нижній частині
споживана потужність - 1 х 32 A 230 V50Hz
максимальне споживання - 3,5 кВт
блок управління - Gecko (IN.YJ-2)
панель управління - Easy4
кількість форсунок - 37 шт.
нагрівач - 2 кВт
гідромасажний насос - 1 pc 2 HP двошвидкісний
картріджний фільтр - 1 паперовий фільтр
дезінфекція води - озонатор
LED підсвічування - 12 шт.
підголівники - 2 шт.
аудіо систем MymusicTM
термо-кришка - стандарт
колір акриловою чаші - Pearl White (AC3)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hafro |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 250 кг |
| Висота з корпусом | 75 см |
| Довжина з корпусом | 160 см |
| Кількість форсунок для гідромасажу | 37 шт. |
| Кількість осіб | 3 чел. |
| Матеріал чаші басейну | Акрил |
| Обсяг | 660 мл |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина з корпусом | 213 см |
- Ціна: 436 674 ₴



