Подарунок


Спа басейн з гідромасажем Hafro Malaga
Подарунок до товару
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Спа басейн з гідромасажем Hafro Malaga»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
СПА Басейн Hafro Malaga - 8WM00541
Фабрика: Hafro
Країна виробник: Італія
Розмір: 2180 x 2180 мм
Висота: 900 мм
СПА Басейн Hafro Malaga.
Технічні характеристики:
розрахований на 6 осіб: сидіння - 5 шт., лежак - 1 шт.
вага - 350 кг
обсяг - 1150 л
рама - WPS
панель - HorizontSideTM з новими StarSideTM кутом
зміцнення - поліуретан
ізоляція - пінопласт (2 см)
дренажна система - 1 в нижній частині
споживана потужність - 3 х 16A 230V / 50Hz (400V), 1 х 25A 230V / 50Hz
максимальне споживання - 7,6 кВт
мінімальне споживання - 3,2 кВт
блок управління - Gecko (IN.YE-3)
панель управління - SmartTouch
кількість форсунок - 40 шт.
форсунка з ламінарним фонтаном - 3 шт. з підсвіткою
водоспад - 1 шт.
нагрівач - 3 кВт
гідромасажний насос - 2 pcs 3 Нр одношвидкісний
циркуляційний насос - W-EC насос (0,19 kW)
картріджний фільтр - 1 шт. (паперовий фільтр)
дезінфекція води - UV-C
LED підсвічування - 16 шт. + StarLightTM кутова підсвічування
підголівники - 3 шт.
аудіо систем MymusicTM 2.1
додаток SmartPhone WiFi з'єднання
ароматерапія - стандарт (рідина для ароматерапії замовляється додатково)
термо-кришка - стандарт
колір акриловою чаші - Pearl White (AC3), Sterling Silver (AC2), Winter Solstice (AC4), Storm Clouds (AC5), Midnight Canyon (AC6)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hafro |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 350 кг |
| Висота з корпусом | 90 см |
| Довжина з корпусом | 218 см |
| Кількість форсунок для гідромасажу | 40 шт. |
| Кількість осіб | 6 чел. |
| Матеріал чаші басейну | Акрил |
| Обсяг | 1150 мл |
| Форма | Квадратна |
| Ширина з корпусом | 218 см |
- Ціна: 752 652 ₴



