Подарунок




Спа басейн з гідромасажем Hafro Explorer
Подарунок до товару
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Спа басейн з гідромасажем Hafro Explorer»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
СПА Басейн Hafro Explorer - 8WM00542
Фабрика: Hafro
Країна виробник: Італія
Розмір: 2130 x 1600 мм
Висота: 970 мм
СПА Басейн Hafro Explorer.
Технічні характеристики:
розрахований на 2-х чоловік: лежак - 2 шт.
вага - 300 кг
обсяг - 574 л
рама - WPS
панель - StarSideTM UV дерев'яна текстура
зміцнення - поліуретан
ізоляція - пінопласт (2 см)
дренажна система - 2
споживана потужність - 3 х 16A 230V / 50Hz (400V), 1 х 25A 230V / 50Hz
максимальне споживання - 4,7 кВт
мінімальне споживання - 3,2 кВт
блок управління - Gecko (IN.YE-3)
панель управління - SmartTouch
кількість форсунок - 36 шт.
водоспад - 1 шт.
нагрівач - 3 кВт
гідромасажний насос - 2 pcs 2 Нр одношвидкісний
циркуляційний насос - W-EC насос (0,19 kW)
картріджний фільтр - 2 шт. (паперовий фільтр)
дезінфекція води - UV-C
LED підсвічування - 16 шт. + StarLightTM кутова підсвічування + центральна
підголівники - 2 шт.
аудіо систем AquaSoulTM Pro 2.1 Pop-Up
додаток SmartPhone WiFi з'єднання
ароматерапія - стандарт (рідина для ароматерапії замовляється додатково)
термо-кришка - стандарт
колір акриловою чаші - Pearl White (AC3), Sterling Silver (AC2)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hafro |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 300 кг |
| Висота з корпусом | 97 см |
| Довжина з корпусом | 160 см |
| Кількість форсунок для гідромасажу | 36 шт. |
| Кількість осіб | 2 чел. |
| Матеріал чаші басейну | Акрил |
| Обсяг | 574 мл |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина з корпусом | 213 см |
- Ціна: 752 652 ₴



