Подарунок




Спа басейн з гідромасажем Hafro Everest
Подарунок до товару
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Спа басейн з гідромасажем Hafro Everest»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
СПА Басейн Hafro Everest - 8WM00547
Фабрика: Hafro
Країна виробник: Італія
Розмір: 2360 x 2360 мм
Висота: 950 мм
СПА Басейн Hafro Everest.
Технічні характеристики:
розрахований на 5 осіб: сидінь - 3 шт., лежак - 2 шт.
вага - 420 кг
обсяг - 1560 л
рама - WPS
панель - StarSideTM UV дерев'яна текстура
зміцнення - поліуретан
ізоляція - пінопласт (2 см)
дренажна система - 1
споживана потужність - 3 х 20A 230V / 50Hz (400V), 1 х 48A 230V / 50Hz
максимальне споживання - 10,6 кВт
мінімальне споживання - 3,2 кВт
блок управління - Gecko (IN.YE-8)
панель управління - SmartTouch
кількість форсунок - 88 шт.
водоспад - 1 шт.
нагрівач - 3 кВт
гідромасажний насос - 2 pcs 3 Нр двошвидкісний
циркуляційний насос - W-EC насос (0,19 kW)
картріджний фільтр - 3 шт. (паперовий фільтр)
дезінфекція води - UV-C
LED підсвічування - 12 шт. + StarLightTM кутова підсвічування + центральна
підголівники - 3 шт.
аудіо систем AquaSoulTM Pro 4.1 Pop-Up
додаток SmartPhone WiFi з'єднання
ароматерапія - стандарт (рідина для ароматерапії замовляється додатково)
система кисневої терапії
пульсар
допоміжна панель управління
теплообмінник
термо-кришка - стандарт
колір акриловою чаші - Pearl White (AC3), Sterling Silver (AC2), Winter Solstice (AC4), Storm Clouds (AC5), Midnight Canyon (AC6)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hafro |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 420 кг |
| Висота з корпусом | 95 см |
| Довжина з корпусом | 236 см |
| Кількість форсунок для гідромасажу | 88 шт. |
| Кількість осіб | 5 чел. |
| Матеріал чаші басейну | Акрил |
| Обсяг | 1560 мл |
| Форма | Квадрат |
| Ширина з корпусом | 236 см |
- Ціна: 1 521 313 ₴



