Новинка
Подарунок










Електрокамін Aflamo Diamond 183
Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Електрокамін Aflamo Diamond 183»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
trong>Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Про товар:
Електрокамін Aflamo DIAMOND 183
Особливості:
- 6 кольорів полум'я, 3 швидкості полум'я, 5 рівнів яскравості, 10 кольорів підсвічування топки.
- У комплекті: поліна, кристали.
- Знімна рамка дозволяє повністю вбудувати камін у стіну, створюючи абсолютно безрамну конструкцію.
- Пульт дистанційного керування дозволяє змінювати функції на відстані – зручно використовувати, не встаючи з дивана.
- Мобільний додаток. Усі функції каміна доступні з телефону. Ви можете завантажити програму з Google Play та Apple Store, виконавши пошук на запит «AFLAMO».
Обігрів:
- Два рівні теплової потужності: 750 Вт / 1500 Вт .
- Регулювання температури від 18 до 30°C.
- Вбудований захист від перегріву для безпечної експлуатації.
Насолоджуйтесь атмосферою, естетикою та затишком разом з Aflamo!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aflamo |
| Країна виробник | Польща |
| Вид пального | Електрика |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Ширина | 1830 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Ефект полум'я | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Термостат | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 рік |
| Діагональ | 36" |
| Напруга мережі | 220 В |
| Скло | пряме |
- Ціна: 76 529 ₴








