




Дров'яна піч с духовкою та плитою для повітряного опалення і приготування їжі MBS Trend білий (без кришки) правий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Дров'яна піч с духовкою та плитою для повітряного опалення і приготування їжі MBS Trend білий (без кришки) правий»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Про товар:
MBS - приватний завод, який входить до складу концерн "Invej" і розташований в Сербії. Завод заснований в 1923 році. За 90 років торговий бренд МБС став широковідомим не тільки в Сербії але і по всьому світу. В Україні печі МБС продаються з 2010 року. За такий короткий час, українські споживачі вже встигли оцінити якість і невисоку ціну сербських печей.
Основною продукцією підприємства є печі каміни, варильні печі на дровах, твердопаливні котли. Весь асортимент печей відповідає міжнародним стандартам якості. Постійний розвиток та інновації технологій дозволяють компанії освоювати нові ринки збуту своєї продукції.
У виготовленні печей використовується тільки якісні матеріали: конструкційна сталь, сірий чавун, вогнетривку цеглу і термостійке скло Schott Robax.
Дров'яні опалювально-варильні печі актуальні для встановлення в заміських будинках, дачах, в будівлях без газопостачання або як рішення економії газу, електроенергії, застосовується для опалення житлових приміщень, приготування їжі на варильній поверхні, в духовці.
Дров'яна піч MBS Trend працює в чотирьох режимах, які контролюються тягорегулятором:
Комбінований режим роботи - для одночасного опалювання приміщення, готування їжі на варильній поверхні та використання духовки, при цьому ручка регулятора тяги встановлюється в первинному положенні, а зольник відкривається.
Швидке приготування їжі відбувається в разі, коли варильна поверхня інтенсивно нагрівається, досягається це постійним додаванням дров в невеликій кількості, регулятор залишається у відкритому положенні, при цьому духовка закрита, а дверцята зольника відкриті.
Опалення - регулятор тяги в первісному положенні, зольник закритий, а дверцята духовки відкриті, в цьому випадку вся теплота йде на обігрів приміщення.
Випічка - ручку регулятора тяги поставити в початкове положення, дверцята зольника відкрити, двері духовки після установки випікання закрити.
Верхня поверхня печі MBS Trend: сталева рама, сталевий варильний настил, із круглою вставною конфоркою.
Коли духовка не використовується для приготування їжі, дверцята духовки можна тримати відкриті, що відіб'ється на ефективності опалення.
З плитою поставляється патрубок для під’єднання димовідвідної труби, який монтується за допомогою чотирьох гвинтів до бічних сторін, діаметром 120 мм.
Дверцята зольника печі MBS Trend можуть використовуватися як регулятор первинного повітря. При її закритті сильно скорочується надходження повітря в топку, внаслідок чого зменшується тяга, горіння відбувається менш інтенсивно.
Герметичність між варильною поверхнею та рамою печі, а також на всіх дверцятах, забезпечує безасбестовий шнур.
Камера згоряння, розміром 270х335х370 мм, оздоблена шамотними плитами. Дверцята духовки та топкової камери оснащені термостійким склом.
Паливо - дрова (паливні брикети), витратою при номінальній потужності - 2,65 кг / год.
Рекомендується паливо завантажувати в топку щогодини на висоту 15 см в становище хрест на хрест, для забезпечення гарної тяги.
Установка пічки MBS Trend заборонена поблизу дерев'яних або пластмасових меблевих елементів, холодильних апаратів та інших легкозаймистих матеріалів, так як в процесі роботи (при згорянні палива) досягається висока температура, із зовнішніх сторін пічки виділяється теплота. Найменша відстань між пічкою і зазначеними елементами 50 см з боків і ззаду, а спереду - 80 см.
Якщо дров'яна пічка встановлюється на підлогу з термочутливих матеріалів (дошки, лінолеуму, ламінату), то між ними необхідно покласти тонкий сталевий лист, який виступає з-під пічкти на 10 см збоку, 50 см спереду.
Підключення печі до димоходу проводиться через отвір знаходиться на бічних сторонах печі.
Широкий модельний ряд сербських дров'яних печей MBS допоможе зробити правильний вибір опалювального чи варильного устаткування для будинку, дачі. Забезпечить безтурботне приготування їжі, створить комфортну температуру приміщення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MBS |
| Країна виробник | Сербія |
| Вага | 96.5 кг |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Витрата твердого палива | 2.65 кг/год |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 77 % |
| Колір | Білий |
| Матеріал топки | Сталь |
| Номінальна потужність | 7500 Вт |
| Підключення до димаря | Бічне |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Температура диму з труби | 180 град. |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 855 мм |
| Глибина | 495 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятор | без вентилятора |
| Вид пального | дрова, паливні брикети |
| Габарити духової шафи (ВхШхГ) | 205х370х325 мм |
| Духовка | без духовки |
| ККД | із середнім ККД |
| Конфорки | з конфорками |
| Максимальна довжина поліней | 200 мм |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал облицювання | сталеві |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Призначення | опалювально-варильні |
| Площа обігріву | 49 м2 |
| Полиця для дров | без полиці для дров |
| Розмір камери згоряння (ВхШхГ) | 270х335х370 мм |
| Стиль | сучасні |
| Тип будівлі | для дому і дачі |
| Тип опалення | з повітряним опаленням |
| Тип установки | отдельностоящие |
| Паливо | на дровах |
- Ціна: 32 000 ₴



