




Опалювальна піч чавунна дров'яна на ніжках з регульованою висотою, буржуйка для будинку, дачі Dovre 40 CBS
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Опалювальна піч чавунна дров'яна на ніжках з регульованою висотою, буржуйка для будинку, дачі Dovre 40 CBS»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Про товар:
Торгова марка Dovre (Довре) є світовим виробником печей і камінів. Спираючись на багаторічний досвід і норвезькі традиції по збірці якісних опалювальних приладів, цей бренд випускає більше 80 моделей печей. Ми впевнені, що кожен бажаючий зможе підібрати для себе ідеальний дизайн від Dovre (Довре), каміни і печі якого справедливо вважаються кращими в Європі. Обираючи продукцію цього бренду, ви отримуєте тепло, безпеку і відмінний зовнішній вигляд печі, яка до того ж відрізняється високою надійністю і тривалим терміном експлуатації.
Опис печі Dovre 40 CBS:
Dovre 40 CBS - грубка з Бельгії стане вишуканим доповненням вашого інтер'єру, зможе прикрасити обстановку будинку. Потужна піч 40CBS має топку закритого формату, за допомогою якої ви зможете здійснювати обігрів приміщення площею до 300 кубічних метрів. Піч виконана в ретро-стилі, така модель вишукано доповнить будь-який сучасний інтер'єр і стане колоритною деталлю оздоблення вашого будинку.
Переваги печі Dovre 40 CBS:
- Піч виготовлена з високоякісного чавуну.
- Дверцята з термостійким склом.
- Система подвійного допалювання.
- Подача повітря в топку регулюється.
- Ніжки з регульованою висотою .
- Піч підходить для невеликих приміщень або в якості додаткового опалення в великих приміщеннях.
- Гарантія 10 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dovre |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вага | 85 кг |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Коефіцієнт корисної дії | 78.6 % |
| Колір | Чорний |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 6000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Система чистого горіння | Так |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 775 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Діаметр димоходу | 125 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятор | без вентилятора |
| Вид пального | Дрова |
| Висота, мм | 715/755 |
| Діапазон потужності (кВт) | 2-8 |
| Духовка | без духовки |
| ККД | з високим ККД |
| Конфорки | без конфорки |
| Максимальна довжина поліней | 40 см |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Потужність, кВт | 8 |
| Призначення | опалювальні |
| Обсяг отапл. приміщення, м. куб. | 300 |
| Підключення димоходу | ззаду, збоку, зверху |
| Полиця для дров | без полиці для дров |
| Стиль | класичні |
| Тип будівлі | для дому і дачі |
| Тип установки | отдельностоящие |
| Паливо | на дровах |
- Ціна: 62 475 ₴








