




Опалювальна піч камін на твердому паливі для будинку, чавунна буржуйка Dovre 300 CB
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Опалювальна піч камін на твердому паливі для будинку, чавунна буржуйка Dovre 300 CB»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Торгова марка Dovre (Довре) є світовим виробником печей і камінів. Спираючись на багаторічний досвід і норвезькі традиції по збірці якісних опалювальних приладів, цей бренд випускає більше 80 моделей печей. Ми впевнені, що кожен бажаючий зможе підібрати для себе ідеальний дизайн від Dovre (Довре), каміни і печі якого справедливо вважаються кращими в Європі. Обираючи продукцію цього бренду, ви отримуєте тепло, безпеку і відмінний зовнішній вигляд печі, яка до того ж відрізняється високою надійністю і тривалим терміном експлуатації.
Опис печі Dovre 300 CB:
Dovre 300 CB - буржуйка легко стане для вашого будинку саме тим варіантом, завдяки якому приміщення придбає бажаний кліматичний комфорт. Піч є якісним варіантом, завдяки якому вам буде представлений вдалий спосіб швидкого опалення вашого будинку. Dovre 300 CB виконана з чавуну в ретро-стилі з гарними візерунками. Піч має зручний зольник, який знімається і легко чиститься.
- повністю виконана з чавуну високої якості;
- регулятор системи очищення скла, розташований у верхній частині фасаду;
- регулятор системи подачі повітря для горіння в топку, розташований в нижній частині фасаду;
- передтопкова панель;
- керамічне термостійке скло з чавунними декоративними гратами;
- зольник;
- ручка-замок, що герметично зачиняє топку;
- підключення до димоходу можливо в двох варіантах: зверху або ззаду;
- максимальний розмір полін для використання в камері горіння печі становить 30 см;
- безперервність горіння від однієї закладки дров 5 годин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dovre |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вага | 115 кг |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Водяний контур | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Ні |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Колір | Чорний |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 6000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 730 мм |
| Глибина | 365 мм |
| Діаметр димоходу | 125 мм |
| Ширина | 810 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятор | без вентилятора |
| Вид пального | Дрова |
| Діапазон потужності (кВт) | 2-8 |
| Духовка | без духовки |
| ККД | з високим ККД |
| ККД, % | 80 |
| Конфорки | без конфорки |
| Максимальна довжина поліней | 600 мм |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Потужність, кВт | 11 |
| Призначення | опалювальні |
| Підключення димоходу | ззаду, збоку, зверху |
| Полиця для дров | без полиці для дров |
| Стиль | класичні |
| Тип будівлі | для дому і дачі |
| Тип установки | отдельностоящие |
| Паливо | на дровах |
- Ціна: 76 500 ₴





