




Чавунна піч камін на дровах для повітряного опалення, буржуйка для будинку Dovre 100 CBS
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Чавунна піч камін на дровах для повітряного опалення, буржуйка для будинку Dovre 100 CBS»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Торгова марка Dovre (Довре) є світовим виробником печей і камінів. Спираючись на багаторічний досвід і норвезькі традиції по збірці якісних опалювальних приладів, цей бренд випускає більше 80 моделей печей. Ми впевнені, що кожен бажаючий зможе підібрати для себе ідеальний дизайн від Dovre (Довре), каміни і печі якого справедливо вважаються кращими в Європі. Обираючи продукцію цього бренду, ви отримуєте тепло, безпеку і відмінний зовнішній вигляд печі, яка до того ж відрізняється високою надійністю і тривалим терміном експлуатації.
Опис печі-каміна Dovre 100CBS :
Традиційні печі на дровах Dovre 100CBS з декоративними норвезькими фігурками асоціюються з домашнім комфортом і затишком. Або незважаючи на відсутність відкритого полум'я, ці печі все ж зберігають в собі затишок традиційних печей. Завдяки міцному чавуну - ідеального провідника тепла - насолода незрівнянним теплом стала доступною.
Камера згоряння всередині Dovre 100 CBS футерована вермікулітом. Завдяки цьому в процесі горіння в камері згоряння температура піднімається до 500-600 ° С, і саме при таких температурах горіння ефективніше.
Додатково можна придбати верхню групу для надання більш закінченого вигляду.
Особливості печі:
- Прекрасна герметичність печі, що дозволяє контролювати процес горіння з великою точністю.
- Бар'єр під дверцятами, що захищає від випадання золи на підлогу.
- Регулювання подачі повітря в камеру топки здійснюється за допомогою кола розташованого на дверцятах.
- Об'єм, що опалюється, до 120 куб.м.
- Знизу розташований захисний екран.
- У печі можна використовувати дрова довжиною до 350 мм.
- Верхнє або заднє підключення до димаря діаметром 125 мм.
- У комплекті йде рукавиця та скребок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dovre |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вага | 60 кг |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Коефіцієнт корисної дії | 76 % |
| Колір | Чорний |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 5000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Система чистого горіння | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 620 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Діаметр димоходу | 125 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятор | без вентилятора |
| Вид пального | Дрова |
| Діаметр димоходу, мм | 125 |
| Духовка | без духовки |
| ККД | з високим ККД |
| Конфорки | без конфорки |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Матеріал облицювання | чавунні |
| Потужність, кВт | 5 |
| Призначення | опалювальні |
| Обсяг отапл. приміщення, м. куб. | 100 |
| Підведення зовнішнього повітря | Немає |
| Підключення димоходу | ззаду, збоку, зверху |
| Полиця для дров | без полиці для дров |
| Стиль | класичні |
| Тип будівлі | для дому і дачі |
| Тип опалення | з повітряним опаленням |
| Тип установки | отдельностоящие |
| Паливо | на дровах |
- Ціна: 45 390 ₴








