




Опалювальна піч тривалого горіння на вугіллі та дровах, чавунна буржуйка для дому Dovre 250
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Опалювальна піч тривалого горіння на вугіллі та дровах, чавунна буржуйка для дому Dovre 250»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Торгова марка Dovre (Довре) є світовим виробником печей і камінів. Спираючись на багаторічний досвід і норвезькі традиції по збірці якісних опалювальних приладів, цей бренд випускає більше 80 моделей печей. Ми впевнені, що кожен бажаючий зможе підібрати для себе ідеальний дизайн від Dovre (Довре), каміни і печі якого справедливо вважаються кращими в Європі. Обираючи продукцію цього бренду, ви отримуєте тепло, безпеку і відмінний зовнішній вигляд печі, яка до того ж відрізняється високою надійністю і тривалим терміном експлуатації.
Опис печі Dovre 250:
Чавунна піч Dovre 250 - мультипаливна піч, що працює на різних видах палива (дрова, вугілля, брикети). Піч 250 виконана в шикарному ретро-стилі, який передає дух другої половини 20-го століття: елегантність ліній і скромний дизайн. Модель 250 виготовлена з чавуну преміум-класу.
Досконалі граціозні лінії печі мають топку з хорошою видимістю реалістичного полум'я. Топка печі має велику скляну панель - завдяки системі AirWash скло топки не буде пітніти за рахунок потужної подачі струменя повітря, який знаходиться постійно в роботі і не дає склу забруднюватися або пітніти всередині. Литі бічні панелі печі вносять візуальну декоративну привабливість.
Піч обладнана дверцятами з термостійким склом (14 "), системою «холодна ручка», системою подвійного допалювання. Також піч має ящик для золи. Можна контролювати подачу повітря в топку. Максимальна довжина поліна 30 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dovre |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вага | 80 кг |
| Види твердого палива | Брикети, Кам'яне вугілля, Дрова, Буре вугілля |
| Водяний контур | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Коефіцієнт корисної дії | 82 % |
| Колір | Чорний |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 6000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 645 мм |
| Глибина | 405 мм |
| Діаметр димоходу | 125 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятор | без вентилятора |
| Вид пального | дрова, вугілля, брикети |
| Духовка | без духовки |
| ККД | з високим ККД |
| Конфорки | без конфорки |
| Максимальна довжина поліней | 30 см |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Матеріал облицювання | чавунні |
| Потужність, кВт | 6 |
| Призначення | опалювальні |
| Полиця для дров | без полиці для дров |
| Стиль | класичні |
| Тип будівлі | для дому і дачі |
| Тип опалення | з повітряним опаленням |
| Тип установки | отдельностоящие |
| Паливо | вугільні печі |
- Ціна: 66 810 ₴






