



Сталева опалювальна піч буржуйка на дровах окремостояча, камінофен Thorma Merano black/gray
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сталева опалювальна піч буржуйка на дровах окремостояча, камінофен Thorma Merano black/gray»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Виробник Thorma (Словаччина-Німеччина) з більш ніж 100 -річної історією - один з кращих в своєму сегменті. Завдяки багаторічному досвіду, бездоганній якості, стильному дизайну і високому ККД, печі та каміни Thorma користуються високим попитом в Європі. Більш ніж 75% своєї продукції компанія поставляє в Німеччину, Чехію і Данію.
На даний момент часу, печі Тhorma (Торма) все більше завойовують ринок України, а все це завдяки їх відмінним якостям. Дана марка опалювальних приладів є однією з кращих в співвідношенні ціна-якість. За якістю, Thorma можна поставити в один ряд з найкращими і дорогими європейськими виробниками, але в той же час цінова політика є більш лояльною, в слідстві чого у вас є можливість придбати товар високої якості за доступною ціною.
Переваги печей Thorma:
- високотехнологічність;
- технологія чистого скла;
- швидкий прогрів приміщення;
- скидання золи за допомогою спецмеханізмами;
- економічна витрата палива при високому ККД.
Піч Thorma Merano виконана в ультрасучасному стилі, має сувору чорну топку і сірі закруглені грани облицювання. Корпус печі, виконаний зі сталі, і чавунні дверцята добре розігріваються і повністю віддають тепло в приміщення.
Конвекційний кожух з фарбованого металу покращує опалювальні можливості цієї печі. Для розігріву і приготування їжі є чавунна панель.
Система чисте скло дозволяє протягом тривалого часу захищати прозоре жаростойкое скло від налипання сажі. У печі Merano передбачені регулювання подачі повітря, місткий попільник і система скидання попелу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thorma |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вага | 67 кг |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Номінальна потужність | 5000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 880 мм |
| Глибина | 344 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Кошик для дров | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятор | без вентилятора |
| Вага (кг) | 67 |
| Вид пального | дрова, брикети, вугілля |
| Висота, мм | 880 |
| Глибина, мм | 344 |
| Діаметр димоходу, мм | 120 |
| Духовка | без духовки |
| ККД | із середнім ККД |
| ККД, % | 78,2 |
| Каминний набір | Немає |
| Конфорки | з конфорками |
| Матеріал корпусу | сталь з шамотної футеровкой |
| Матеріал облицювання | металеві |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Призначення | опалювально-варильні |
| Обсяг отапл. приміщення, м. куб. | 48-124 |
| Відпарювальна площа | 50 м2 / 125 м3 |
| Полиця для дров | без полиці для дров |
| Розташування печі-каміну | Окремо стоїть |
| Стиль | сучасні |
| Тип будівлі | для дому і дачі |
| Тип опалення | з повітряним опаленням |
| Тип топки | Закрита |
| Тип установки | отдельностоящие |
| Паливо | вугільні печі |
| Колір | Сірий |
| Ширина, мм | 450 |
- Ціна: 33 660 ₴



