




Сталева дров’яна піч-камін Thorma Andorra Black
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сталева дров’яна піч-камін Thorma Andorra Black»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Про товар:
Піч Thorma Andorra
Виробник Thorma (Словаччина–Німеччина) має більш ніж 100-річну історію і є одним із найкращих у своєму сегменті. Завдяки багаторічному досвіду, бездоганній якості, стильному дизайну та високому ККД, печі та каміни Thorma користуються великим попитом у Європі. Понад 75% продукції компанія постачає до Німеччини, Чехії та Данії. На українському ринку печі Thorma теж набирають популярність завдяки своїм відмінним характеристикам.
Ця марка опалювальних приладів відзначається ідеальним співвідношенням ціни та якості. Печі Thorma за якістю можна поставити в один ряд із найдорожчими європейськими виробниками, проте їхня цінова політика більш лояльна, що дозволяє придбати високоякісний продукт за доступною ціною.
Керамічні печі Thorma особливо популярні для заміських будинків. Вони компактні, мають лаконічний дизайн і не потребують додаткових вишукувань при встановленні.
Переваги печей Thorma:
-
високотехнологічне виробництво;
-
система чистого скла для ідеальної видимості вогню;
-
швидкий прогрів приміщення;
-
зручне скидання золи за допомогою спеціального механізму;
-
економічне споживання палива при високому ККД.
Thorma Andorra Black – піч циліндричної форми з панорамним склом. Великі скляні дверцята зі системою "чисте скло" створюють затишну та романтичну атмосферу. Піч оснащена функціями допалювання димових газів, тривалого горіння та великими колосниковими грати. Міцна конструкція забезпечує безвідмовну роботу протягом багатьох років, а ви відчуватимете комфорт і тепло у вашому домі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thorma |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вага | 103 кг |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Коефіцієнт корисної дії | 80.4 % |
| Колір | Чорний |
| Матеріал топки | Сталь |
| Номінальна потужність | 7500 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Система чистого горіння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 416 мм |
| Глибина | 1009 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятор | без вентилятора |
| Вид пального | Дрова |
| Діаметр димоходу, мм | 150 |
| ККД | з високим ККД |
| ККД, % | 80 |
| Конфорки | без конфорки |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал облицювання | сталеві |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Призначення | опалювальні |
| Відпарювальна площа | 30-100 кв. м. |
| Полиця для дров | без полиці для дров |
| Тип опалення | з повітряним опаленням |
| Тип установки | отдельностоящие |
| Паливо | на дровах |
- Ціна: 80 580 ₴









