




Чавунна дров'яна піч камін на ніжках для опалення приватного будинку Dovre TAI 45WD
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Чавунна дров'яна піч камін на ніжках для опалення приватного будинку Dovre TAI 45WD»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Торгова марка Dovre (Довре) є світовим виробником печей і камінів. Спираючись на багаторічний досвід і норвезькі традиції по збірці якісних опалювальних приладів, цей бренд випускає більше 80 моделей печей. Ми впевнені, що кожен бажаючий зможе підібрати для себе ідеальний дизайн від Dovre (Довре), каміни і печі якого справедливо вважаються кращими в Європі. Обираючи продукцію цього бренду, ви отримуєте тепло, безпеку і відмінний зовнішній вигляд печі, яка до того ж відрізняється високою надійністю і тривалим терміном експлуатації.
Піч Dovre TAI 45WD - це чавунна піч на ніжках виконана в вінтажному стилі з високоякісного чавуну. Обладнана дверцятами з термостійким склом і системою подвійного допалювання і ящиком для золи. Можна контролювати подачу повітря в топку.
Переваги печей Dovre:
- Піч виготовлена з високоякісного чавуну.
- Дверцята з термостійким склом.
- Скло відкриває хороший огляд полум'я.
- Система подвійного допалювання.
- Подача повітря в топку регулюється
- Тривалість горіння однієї вкладки палива до 8 годин.
- Є зольний ящик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dovre |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вага | 140 кг |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Водяний контур | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Колір | Чорний |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 9000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 425 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 615 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятор | без вентилятора |
| Вид пального | Дрова |
| Духовка | без духовки |
| ККД | з високим ККД |
| ККД, % | 80 |
| Конфорки | з конфорками |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Матеріал облицювання | чавунні |
| Потужність, кВт | 9 |
| Призначення | опалювальні |
| Підключення димоходу | ззаду, зверху |
| Полиця для дров | без полиці для дров |
| Стиль | класичні |
| Тип будівлі | для дому і дачі |
| Тип опалення | з повітряним опаленням |
| Тип установки | отдельностоящие |
| Паливо | на дровах |
- Ціна: 93 840 ₴








