




Дров'яна опалювальна піч камін чавунна тривалого горіння, буржуйка для будинку, дачі Dovre Sense 303
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Дров'яна опалювальна піч камін чавунна тривалого горіння, буржуйка для будинку, дачі Dovre Sense 303»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Торгова марка Dovre (Довре) є світовим виробником печей і камінів. Спираючись на багаторічний досвід і норвезькі традиції по збірці якісних опалювальних приладів, цей бренд випускає більше 80 моделей печей. Ми впевнені, що кожен бажаючий зможе підібрати для себе ідеальний дизайн від Dovre (Довре), каміни і печі якого справедливо вважаються кращими в Європі. Обираючи продукцію цього бренду, ви отримуєте тепло, безпеку і відмінний зовнішній вигляд печі, яка до того ж відрізняється високою надійністю і тривалим терміном експлуатації.
Опис печі-каміна Dovre SENSE 303 :
Завдяки найбільш ефективній низькій тепловіддачі і приєднанню до зовнішнього повітря, ця сучасна серія печей на дрова ідеально підходить для енергозберігаючих будинків. SENSE 303 виготовляється на ніжках і має 2 бокових скла. Кожна модель може бути легко підключена до димоходу за допомогою верхнього або заднього з'єднання.
Основні особливості:
- Привабливий дизайн з м'якими лініями
- Очищення скла струменем повітря
- Простота в експлуатації
- Технологія подвійного згоряння для отримання додаткової теплоти і екологічності
- Підключення димоходу: зверху або ззаду
- Проста установка
- Висока ефективність
- Унікальна зручна система відкривання
- Підключення зовнішньої подачі повітря
- зольник
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dovre |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вага | 145 кг |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Водяний контур | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Ні |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Колір | Чорний |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 9000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1060 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 555 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятор | без вентилятора |
| Вид пального | Дрова |
| Духовка | без духовки |
| ККД | з високим ККД |
| ККД, % | 80 |
| Конфорки | без конфорки |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Матеріал облицювання | чавунні |
| Потужність, кВт | 9 |
| Призначення | опалювальні |
| Підключення димоходу | ззаду, зверху |
| Полиця для дров | без полиці для дров |
| Стиль | сучасні |
| Тип будівлі | для дому і дачі |
| Тип опалення | з повітряним опаленням |
| Тип установки | отдельностоящие |
| Паливо | на дровах |
- Ціна: 109 140 ₴






