




Чавунна дров'яна піч камін тривалого горіння для опалення будинку, дачі Dovre Sense 203
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Чавунна дров'яна піч камін тривалого горіння для опалення будинку, дачі Dovre Sense 203»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Про товар:
Торгова марка Dovre (Довре) є світовим виробником печей і камінів. Спираючись на багаторічний досвід і норвезькі традиції по збірці якісних опалювальних приладів, цей бренд випускає більше 80 моделей печей. Ми впевнені, що кожен бажаючий зможе підібрати для себе ідеальний дизайн від Dovre (Довре), каміни і печі якого справедливо вважаються кращими в Європі. Обираючи продукцію цього бренду, ви отримуєте тепло, безпеку і відмінний зовнішній вигляд печі, яка до того ж відрізняється високою надійністю і тривалим терміном експлуатації.
Опис печі-каміна Dovre SENSE 203 :
Піч Dovre SENSE 203 має обтічні форми і глянсовий чорний корпус. Такий дизайн печі SENSE 203 стане виграшною деталлю будь-якого сучасного заміського будинку. Топка печі SENSE 203 - це варіант закритого типу, завдяки якому потужність обігріву складе ще більше, ефективність даного опалювального приладу складе 80%. Через скляну дверку топки вам буде представлений чудовий огляд полум'я. Для заміського або дачного будиночка варіант печі SENSE 203 підійде ідеально.
Основні особливості:
- Привабливий дизайн з м'якими лініями
- Очищення скла струменем повітря
- Простота в експлуатації
- Технологія подвійного згоряння для отримання додаткової теплоти і екологічності
- Підключення димоходу: зверху або ззаду
- Проста установка
- Висока ефективність
- Унікальна зручна система відкривання
- Підключення зовнішньої подачі повітря
- Зольник
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dovre |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вага | 125 кг |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Колір | Чорний |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 7000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Система чистого горіння | Так |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 980 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятор | без вентилятора |
| Вид пального | Дрова |
| Діаметр патрубка подавання повітря (мм) | 100 |
| Духовка | без духовки |
| ККД | з високим ККД |
| Конфорки | без конфорки |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Матеріал облицювання | чавунні |
| Потужність, кВт | 9 |
| Призначення | опалювальні |
| Підключення димоходу | ззаду, зверху |
| Полиця для дров | з полицею для дров |
| Стиль | сучасні |
| Тип будівлі | для дому і дачі |
| Тип опалення | з повітряним опаленням |
| Тип установки | отдельностоящие |
| Паливо | на дровах |
- Ціна: 105 315 ₴








