




Опалювальна чавунна піч буржуйка на дровах тривалого горіння для будинку, дачі Dovre ROCK 500WB
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Опалювальна чавунна піч буржуйка на дровах тривалого горіння для будинку, дачі Dovre ROCK 500WB»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Торгова марка Dovre (Довре) є світовим виробником печей і камінів. Спираючись на багаторічний досвід і норвезькі традиції по збірці якісних опалювальних приладів, цей бренд випускає більше 80 моделей печей. Ми впевнені, що кожен бажаючий зможе підібрати для себе ідеальний дизайн від Dovre (Довре), каміни і печі якого справедливо вважаються кращими в Європі. Обираючи продукцію цього бренду, ви отримуєте тепло, безпеку і відмінний зовнішній вигляд печі, яка до того ж відрізняється високою надійністю і тривалим терміном експлуатації.
Піч Dovre ROCK 500WB - міцна чавунна піч, але з вишуканим елегантним дизайном. Однак ця серія печей може похвалитися не тільки дизайном, але і функціональністю і ефективно: дрова розміром до 50 см. Підведення повітря з вулиці. Внутрішня камера обкладена вермикулітом (дефлектор теж). Обдув скла і система подвійного допалювання. У даній моделі реалізована система ручка з інноваційним механізмом блокування, «заслінка» і нижня частина печі являє собою бокс для дров.
Піч бельгійської компанії Dovre Rock володіє безліччю переваг, головна з яких – приваблива ціна в поєднанні з високими показниками. Витрати на покупку швидко окупляться, а комфорт, який ви зможете створити в будинку за допомогою такої стильної моделі, не зрівняється ні з чим. Виріб оснащений жароміцним склом, яке відкриває широкий кут огляду живого вогню, тому може використовуватися як у вигляді ефективної системи опалення, так і як декор. Модель Dovre ROCK 500WB відрізняється компактними розмірами: висота виробу 74,5 см, ширина – 66 см. Потужність пристрою 9 кВт достатньо для обігріву будинку площею 60-100 м².
Переваги печей Dovre:
- Піч виготовлена з високоякісного чавуну.
- Дверцята з термостійким склом.
- Скло відкриває хороший огляд полум'я .
- Система подвійного допалювання.
- Подача повітря в топку регулюється.
- Тривалість горіння однієї вкладки палива до 8 годин.
- Є зольний ящик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dovre |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вага | 145 кг |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Водяний контур | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Колір | Чорний |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 9000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Система чистого горіння | Так |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 745 мм |
| Глибина | 375 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятор | без вентилятора |
| Вид пального | Дрова |
| Діаметр патрубка подавання повітря (мм) | 100 |
| Діапазон потужності (кВт) | 5-11 |
| Духовка | без духовки |
| ККД | з високим ККД |
| ККД, % | 80 |
| Конфорки | без конфорки |
| Максимальна довжина поліней | 50 см |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Матеріал облицювання | чавунні |
| Потужність, кВт | 9 |
| Призначення | опалювальні |
| Площа обігріву | 90 м2 |
| Підведення зовнішнього повітря | Да |
| Підключення димоходу | ззаду, зверху |
| Полиця для дров | з полицею для дров |
| Стиль | класичні |
| Тип будівлі | для дому і дачі |
| Тип опалення | з повітряним опаленням |
| Тип установки | отдельностоящие |
| Паливо | на дровах |
- Ціна: 120 615 ₴








