




Дров'яна піч буржуйка чавунна тривалого горіння для опалення приватного будинку Dovre ROCK 500TB
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Дров'яна піч буржуйка чавунна тривалого горіння для опалення приватного будинку Dovre ROCK 500TB»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Торгова марка Dovre (Довре) є світовим виробником печей і камінів. Спираючись на багаторічний досвід і норвезькі традиції по збірці якісних опалювальних приладів, цей бренд випускає більше 80 моделей печей. Ми впевнені, що кожен бажаючий зможе підібрати для себе ідеальний дизайн від Dovre (Довре), каміни і печі якого справедливо вважаються кращими в Європі. Обираючи продукцію цього бренду, ви отримуєте тепло, безпеку і відмінний зовнішній вигляд печі, яка до того ж відрізняється високою надійністю і тривалим терміном експлуатації.
Піч Dovre ROCK 500TB - міцна чавунна піч, але з вишуканим елегантним дизайном. Однак ця серія печей може похвалитися не тільки дизайном, але і функціональністю і ефективністю. Підведення повітря з вулиці. Внутрішня камера обкладена вермикулітом (дефлектор теж). Обдув скла і система подвійного допалювання. У даній моделі реалізована система ручка з інноваційним механізмом блокування, «заслінка» і нижня частина печі являє собою бокс для дров.
Переваги печей Dovre:
- Піч виготовлена з високоякісного чавуну.
- Дверцята з термостійким склом.
- Скло відкриває хороший огляд полум'я .
- Система подвійного допалювання.
- Подача повітря в топку регулюється.
- Тривалість горіння однієї вкладки палива до 8 годин.
- Є зольний ящик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dovre |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вага | 145 кг |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Колір | Чорний |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 9000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Система чистого горіння | Так |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 745 мм |
| Глибина | 375 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятор | без вентилятора |
| Вид пального | Дрова |
| Духовка | без духовки |
| ККД | з високим ККД |
| ККД, % | 80 |
| Конфорки | без конфорки |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Матеріал облицювання | чавунні |
| Потужність, кВт | 9 |
| Призначення | опалювальні |
| Обсяг отапл. приміщення, м. куб. | 225 |
| Полиця для дров | без полиці для дров |
| Стиль | класичні |
| Тип будівлі | для дому і дачі |
| Тип опалення | з повітряним опаленням |
| Тип установки | отдельностоящие |
| Паливо | на дровах |
- Ціна: 112 965 ₴




