




Опалювальна повітрогрійна піч камінофен чавунна тривалого горіння, буржуйка на дровах Dovre ROCK 350TB
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Опалювальна повітрогрійна піч камінофен чавунна тривалого горіння, буржуйка на дровах Dovre ROCK 350TB»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Торгова марка Dovre (Довре) є світовим виробником печей і камінів. Спираючись на багаторічний досвід і норвезькі традиції по збірці якісних опалювальних приладів, цей бренд випускає більше 80 моделей печей. Ми впевнені, що кожен бажаючий зможе підібрати для себе ідеальний дизайн від Dovre (Довре), каміни і печі якого справедливо вважаються кращими в Європі. Обираючи продукцію цього бренду, ви отримуєте тепло, безпеку і відмінний зовнішній вигляд печі, яка до того ж відрізняється високою надійністю і тривалим терміном експлуатації.
Піч Dovre ROCK 350TB - міцна чавунна піч, але з вишуканим елегантним дизайном. Однак ця серія печей може похвалитися не тільки дизайном, але і функціональністю і ефективністю. Підведення повітря з вулиці. Внутрішня камера обкладена вермикулітом (дефлектор теж). Обдув скла і система подвійного допалювання. У даній моделі реалізована система ручка з інноваційним механізмом блокування, «заслінка» і нижня частина печі являє собою бокс для дров.
Переваги печей Dovre:
- Піч виготовлена з високоякісного чавуну.
- Дверцята з термостійким склом.
- Скло відкриває хороший огляд полум'я .
- Система подвійного допалювання.
- Подача повітря в топку регулюється.
- Тривалість горіння однієї вкладки палива до 8 годин.
- Є зольний ящик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dovre |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вага | 120 кг |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Колір | Чорний |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 7000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Система чистого горіння | Так |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 745 мм |
| Глибина | 375 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятор | без вентилятора |
| Вид пального | Дрова |
| Діаметр димоходу, мм | 150 |
| Діапазон потужності нагрівання (кВт) | 2,3-9 |
| Духовка | без духовки |
| ККД | з високим ККД |
| Конфорки | без конфорки |
| Максимальна довжина поліней | 35 см |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Матеріал облицювання | чавунні |
| Потужність, кВт | 7 |
| Призначення | опалювальні |
| Обсяг отапл. приміщення, м. куб. | - |
| Подавання повітря | Комбінована |
| Підключення димоходу | ззаду, зверху |
| Полиця для дров | без полиці для дров |
| Стиль | класичні |
| Тип будівлі | для дому і дачі |
| Тип опалення | з повітряним опаленням |
| Тип установки | отдельностоящие |
| Паливо | на дровах |
- Ціна: 98 940 ₴






