




Опалювальна піч камін на дровах для будинку, чавунна буржуйка Dovre BOLD 400
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Опалювальна піч камін на дровах для будинку, чавунна буржуйка Dovre BOLD 400»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Торгова марка Dovre (Довре) є світовим виробником печей і камінів. Спираючись на багаторічний досвід і норвезькі традиції по збірці якісних опалювальних приладів, цей бренд випускає більше 80 моделей печей. Ми впевнені, що кожен бажаючий зможе підібрати для себе ідеальний дизайн від Dovre (Довре), каміни і печі якого справедливо вважаються кращими в Європі. Обираючи продукцію цього бренду, ви отримуєте тепло, безпеку і відмінний зовнішній вигляд печі, яка до того ж відрізняється високою надійністю і тривалим терміном експлуатації.
Піч Dovre BOLD 400 / E8, E12, E14 - міцна чавунна піч, але з вишуканим елегантним дизайном. Однак ця серія печей може похвалитися не тільки дизайном, але і функціональністю і ефективністю. Підведення повітря з вулиці. Внутрішня камера обкладена вермикулітом (дефлектор теж). Обдув скла і система подвійного допалювання. У даній моделі реалізована система ручка з інноваційним механізмом блокування, «заслінка» і нижня частина печі являє собою бокс для дров.
Переваги печей Dovre:
- Піч виготовлена з високоякісного чавуну.
- Дверцята з термостійким склом.
- Скло відкриває хороший огляд полум'я .
- Система подвійного допалювання.
- Подача повітря в топку регулюється.
- Тривалість горіння однієї вкладки палива до 8 годин.
- Є зольний ящик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dovre |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вага | 145 кг |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Водяний контур | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 7 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Система чистого горіння | Так |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1130 мм |
| Глибина | 415 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятор | без вентилятора |
| Вид пального | Дрова |
| Духовка | без духовки |
| ККД | з високим ККД |
| Конфорки | без конфорки |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Матеріал облицювання | чавунні |
| Потужність, кВт | 7 |
| Призначення | опалювальні |
| Полиця для дров | з полицею для дров |
| Стиль | класичні |
| Тип будівлі | для дому і дачі |
| Тип опалення | з повітряним опаленням |
| Тип установки | отдельностоящие |
| Паливо | на дровах |
- Ціна: 119 340 ₴







