


Опалювальна дров'яна піч камін тривалого горіння, буржуйка чавунна для будинку Invicta Angor антрацит
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Опалювальна дров'яна піч камін тривалого горіння, буржуйка чавунна для будинку Invicta Angor антрацит»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Піч-камін Invicta Angor - стильний камін оригінального дизайну володіє достатньою потужністю для обігріву невеликого заміського будинку або дачі. Крім своєї функціональності, модель є елегантним предметом інтер'єру, здатним прикрасити будь-яке приміщення. Велика топка, оснащена чавунним колосником, забезпечує створення потужного полум'я, дозволяючи печі ефективно за короткий проміжок часу прогрівати приміщення. Angor встановлюється безпосередньо на підлогу, і не вимагає облаштування додаткового фундаменту. Піч повністю виконана з чавуну, який володіючи високою теплопровідною здатністю, дозволяє їй в короткий термін прогрівати приміщення і тривалий час утримувати тепло. Система вторинного допалювання забезпечує більш повне і ефективне спалювання палива, підвищуючи ККД виробу і дозволяючи економити дрова. Діапазон потужності печі-каміна: 8.0-18.0 кВт.
Французька компанія Invicta - одна з найстаріших компаній з виробництва камінів, майстерність, досвід та якість якої тільки міцніє та покращується з роками. Завдяки невтомній роботі, власному виробництву лиття чавуну та розширенню комерційних зв'язків компанія Invicta на сьогоднішній день має стабільне становище як на вітчизняному ринку, так і на міжнародному. А власне лиття чавуну дозволяє підтримувати оптимальні ціни на ринку приладів для опалення, топок, камінів та печей. Всі топки мають якісне лиття, що виключає утворення тріщин і забезпечує захист від загоряння та пожежі.
Invicta Angor антрацит виробляється за технологіями стародавніх французьких майстрів. Виготовлена із високоякісного чавуну. Має дуже гарний дизайн. Може бути використаний в енергоефективних будинках.
Основні характеристики:
- Вторинне допалювання
- Регулювання потоку повітря для горіння
- Фронтальне завантаження деревини
- Наявність дефлектора
- Наявність зольника - збирає золу
- Наявність грати - легко знімати та чистити
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 153 кг |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 76 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 12000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 801 мм |
| Глибина | 471 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 820 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Діапазон потужності нагрівання (кВт) | 8.0-18.0 |
| Матеріал печі | Чавун |
| Потужність (кВт) | 12 кВт |
| Площа обігріву | 65-145 кв.м |
| Розташування печі-каміну | Окремо стоїть |
| Система чистого горіння | Так |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 85 158 ₴



