



Кутова камінна пічна топка на дровах для повітряного опалення будинку DEFRO Home INTRA ME BL (чорний шамот)
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Кутова камінна пічна топка на дровах для повітряного опалення будинку DEFRO Home INTRA ME BL (чорний шамот)»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Компанія DEFRO була заснована в 2000 році, хоча її походження відноситься до 1973 року. На початку компанія надавала слюсарно-зварювальні послуги. Згодом пропозиція компанії включало виробництво котлів центрального опалення. В даний час вона є лідером серед виробників опалювальних приладів в Польщі і одним з найбільших виробників в Європі.
DEFRO має сучасний комп'ютеризований завод. Модернізований парк машин, що постійно розвивається, складається з декількох технологічних блоків. Перевага DEFRO полягає в створенні власного конструкторського бюро, яке забезпечує комплексну реалізацію проекту, починаючи з розробки концепції продукту і закінчуючи багатосерійним виробництвом. Всі продукти виробляються від початку до кінця в компанії.
DEFRO приділяє велику увагу післяпродажному і гарантійному обслуговуванню. Завдяки великій мережі технічної підтримки сервісний центр швидко і ефективно реагує на запити клієнтів, що забезпечує безперебійну роботу пропонованих продуктів. Компанія постійно розширює мережу зовнішніх послуг, також співпрацює і регулярно готує дистриб'юторів і монтажників.
Наступним етапом діяльності компанії є виробництво печей і камінних вставок із серії DEFRO Home. Ці продукти відповідають найвищим стандартам якості і безпеки. Спеціально розроблені печі мають високу ефективність нагріву 83%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defro |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал топки | Сталь |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1407 мм |
| Глибина | 521 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 866 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Діапазон потужності нагрівання (кВт) | 5,2-15,6 |
| Конфігурація | бічне скло |
| Площа обігріву | 130 м2 |
| Підйомні двері | Немає |
| Температура димових газів | 261 |
| Тип топки | повітряна |
- Ціна: 111 731 ₴



